Netflix, HBO чи Disney. Опубліковано список номінантів премії Еммі

Netflix, HBO чи Disney. Опубліковано список номінантів премії Еммі

Netflix, HBO чи Disney. Опубліковано список номінантів премії Еммі

Організатори однієї з найпрестижніших премій Emmy Awards оголосили список номінантів 2020 року.

Так, абсолютним рекордсменом за кількістю номінацій стала платформа Netflix - вона претендує на 160 нагород. На другому місці HBO із телесеріалом "Вартові", які отримали 26 номінацій.

За HBO у списку телесеріал виробництва Amazon "Дивовижна місіс Мейзел" з 20 номінаціями. Телесеріал "Озарк" від Netflix та "Спадщина" HBO отримали 18 номінацій, а "Мандалоріан" Disney+, "Суботнього вечора в прямому ефірі" від NBC та сітком "Шіттс Крік" від Pop TV - по 15.

"Озарк", "Спадщина" і "Мандалоріан" змагатимуться за звання кращого драматичного серіалу з "Короною" та "Дивними дивами" (Netflix), "Розповіддю служниці" (Hulu) та "Вбиваючи Єву" (ВВС Америка).

Окрім серіалів "Дивовижна місіс Мейзел" та "Шіттс Крік" на звання найкращого комедійного серіалу претендуватимуть "Зменш свій ентузіазм" (HBO), "Метод Комінскі", "Мертвий для мене"(Netflix), "У кращому світі" (NBC) та "Що ми робимо у тінях" (FX).

Звання найкращого мінісеріал окрім "Вартових" спробують отримали "Місіс Америка" від FX, "Неортодоксальна" та "Неймовірне" від Netflix та Усюди жевріють пожежі від Hulu.

Фінальне голосування відбуватиметься 21-31 серпня 2020 року. 72-у церемонію нагородження Еммі транслюватимуть на АВС 20 вересня.

Що відомо

  • Студія Волта Діснея перенесла дати прем’єр двох головних запланованих фільмів, а випуск третього взагалі скасувала.
  • Українська режисерка Єлизавета Письмак стала учасницею міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.
  • Пандемія вплинула на сферу культури та розваг. Так, бродвейські театри у Нью-Йорку не працюватимуть щонайменше до кінця 2020 року.
  • Церемонію вручення премії "Золотий глобус" у 2021 році проведуть майже на два місяці пізніше, ніж це було заплановано.
  • Раніше церемонію вручення премії "Оскар" вирішили перенести на квітень 2021 року.
  • У Голлівуді готуються до відновлення зйомок фільмів, зупинених через коронавірус.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше