Європейські ігри

Європейські ігри

Ярослава Магучіх перемогла в другому дивізіоні Європейських ігор-2023 у стрибках у висоту

Ярослава Магучіх перемогла в другому дивізіоні Європейських ігор-2023 у стрибках у висоту

Ярослава Магучіх перемогла в другому дивізіоні Європейських ігор-2023 у стрибках у висоту
Ярослава Магучіх, фото: GETTY IMAGES

Українська легкоатлетка зберігає шанси на особисту медаль.

Лідерка сезону, бронзова призерка Олімпійських ігор і двічі віцечемпіонка світу Ярослава Магучіх виступила в стрибках у висоту на командних змаганнях з легкої атлетики, що проходять на Європейських іграх-2023 у польському Кракові.

Європейські ігри-2023 цього року також мають статус командного чемпіонату Європи з легкої атлетики, на якому збірна України змагається в другому дивізіоні. В особистій першості медалі будуть розіграні за підсумком виступів у всіх трьох дивізіонах.

Суспільне Спорт – ексклюзивний транслятор Європейських ігор в Україні. Дивіться трансляції наживо на сайті Суспільне Спорт, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

Ярослава Магучіх підходила до турніру в статусі лідерки сезону без жодної поразки на змаганнях цього року. Найкращий результат літнього сезону українка показала на етапі Діамантової ліги в Рабаті – 2.01 метра, а в лютому стрибала на 2.02 м на турнірі в Меці. Її особистим рекордом є 2.05 м на відкритому повітрі (2022) і 2.06 м у приміщенні.

На Європейських іграх Магучіх виступада в групі A дивізіону 2 та впевнено посіла перше місце. Українська атлетка стартувала з висоти 1.91 метра та взяла її з першої спроби, як і 1.94 м. Першої помилки Магучіх припустилася на позначці 1.97 м, яку їй вдалося підкорити лише з третьої спроби. Вона була єдиною з учасницею, що дійшла до такої висоти.

Наприкінці Ярослава намагалася подолати планку 2.02 метра й повторити свій найкращий результат сезону, проте їй це не вдалося.

Друге місце посіла румунка Даніела Станчу, а третє – чинна бронзова призерка чемпіонату Європи, сербка Ангеліна Топич.

Легка атлетика. Дивізіон 2. Стрибки у висоту (жінки)

  1. Ярослава Магучіх (Україна) 1.97 м
  2. Даніела Станчу (Румунія) 1.94 м
  3. Ангелина Топич (Сербія) 1.91 м

Таким чином Магучіх приносить Україні 16 очок у боротьбі за вихід до першого дивізіону командного Євро. Туди піднімуться три найкращі команди дивізіону 2. На момент виступу Ярослави Україна посідала друге місце.

Розподіл медалей та остаточне місце Магучіх стануть відомі в неділю, 25 чевня, коли в цій дисципліні завершаться змагання стрибунок у першому дивізіоні.

На початок