В МВА розповіли про ситуацію в окупованому РФ Лисичанську на Луганщині

В МВА розповіли про ситуацію в окупованому РФ Лисичанську на Луганщині

В МВА розповіли про ситуацію в окупованому РФ Лисичанську на Луганщині
Лисичанськ. Фото: Суспільне Донбас

В окупованому Росією Лисичанську досі не вирішені проблеми з електро та газопостачанням, лікуванням хворих та забезпеченням їх медикаментами. Про це під час телемарафону на телеканалі "Прямий" розповів начальник Лисичанської міської військової адміністрації Валерій Шибіко.

"За рік в окупованому місті нічого не змінилось жодних обіцянок окупаційна влада перед місцевим населенням не виконала. Це впливає на настрої населення. До прикладу, світло є лише у двох-трьох тисяч абонентів. З газопостачанням ситуація краща, але через значні руйнування забезпечують близько п'яти тисяч абонентів", — каже Шибіко.

За його словами, у місті працюють магазини, але ціни вищі у два-три рази, аніж в окупованому Луганську.

"Куратор з РФ скорочує обсяг допомоги Лисичанську. Це місто російські окупанти використовують, як військову базу. Вони закривають квартали у місті, аби ЗСУ не мали розуміння, де є скупчення техніки та військових російських військ", — розказав начальник МВА.

За його словами начальника МВА, з міста на підконтрольну Україні територію евакуювалися до 45 тисяч жителів Лисичанська.

Що відомо про окупацію Лисичанська

3 липня 2022 року ЗСУ відійшли з міста. Наразі Лисичанськ перебуває в окупації російськими силами.

У листопаді 2022 року у Луганській області українські військові звільнили 12 населених пунктів. Україна контролює близько п'яти відсотків території Луганщини.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок