Тепер і українською: у вересні у Cyberpunk 2077 зʼявиться текстова локалізація

Тепер і українською: у вересні у Cyberpunk 2077 зʼявиться текстова локалізація

Тепер і українською: у вересні у Cyberpunk 2077 зʼявиться текстова локалізація
Скриншот із сайту гри

Українську текстову локалізацію додадуть до гри Cyberpunk 2077. Вона вийде 26 вересня разом із доповненням "Ілюзія свободи" (Phantom Liberty). Про це заявляють на сайті компанії.

"Я дуже радію, що українські гравці незабаром зможуть зануритися у світ Cyberpunk нашою рідною мовою. Ми в CD PROJEKT RED хотіли виявити нашу підтримку цієї частини нашої спільноти та віддати належне їм визнання", — заявила менеджерка проєкту локалізації Марія Стрільчук.

Старший менеджер проєктів локалізації Александр Радкевич додав, що компанії знадобився понад рік, щоб перекласти та адаптувати понад мільйон слів із діалогів, внутрішньоігрового тексту й інтерфейсу. Після цього проводилося масштабне тестування.

"Для нас як локалізаційної команди додавання українського перекладу до Cyberpunk 2077 було захопливим викликом. Завжди цікаво додавати нові мови до створеної гри. Я щиро сподіваюся, що українська спільнота насолоджуватиметься кожною хвилиною гри", — заявив він.

Що таке Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — відеогра в жанрі action RPG в стилі кіберпанку, розроблена польською студією CD Projekt RED.

Гра є адаптацією настільної рольової гри Cyberpunk 2020, її події відбуваються на п'ятдесят сім років пізніше у вигаданому місті Найт-Сіті, Каліфорнія. Головний герой — найманець Ві — випадково стає свідком вбивства глави корпорації, внаслідок чого його звинувачують у злочині.

"Ілюзія свободи" — це доповнення до Cyberpunk 2077 у стилі шпигунського трилера. У ньому представлена нова сюжетна лінія з багатьма персонажами, зокрема з таємним агентом Соломоном Рідом у виконанні Ідріса Ельби, а також нові побічні завдання, різноманітні заняття у відкритому світі тощо.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок