Мільйони замовлень і рекорд одночасних гравців. Польська студія випустила Cyberpunk 2077

Мільйони замовлень і рекорд одночасних гравців. Польська студія випустила Cyberpunk 2077

Мільйони замовлень і рекорд одночасних гравців. Польська студія випустила Cyberpunk 2077 CD Projekt RED

8 мільйонів осіб оформили попередні замовлення на комп'ютерну гру "Cyberpunk 2077", яка вийшла 10 грудня. Тим часом гра вже встигла побити рекорд за кількістю одночасних гравців.

Про це компанія-розробник CD Projekt Red повідомила в Twitter.

Як повідомляється на сайті компанії, реліз гри відбувся опівночі 10 грудня за Гринвічем одночасно на кількох платформах.

За інформацією ITC, у Steam ("Надійне місце" - ред.) гра встановила абсолютний рекорд за кількістю одночасних гравців: понад 1 млн осіб, що вдвічі перевищує результат попереднього рекордсмена (Fallout 4 2015 року зі 471 тис. гравців).

Також компанія випустила оновлення для гри, яке містить різні поліпшення продуктивності, підвищує стабільність гри, а також усуває критичні проблеми з прогресом і ігровим процесом. Оновлення за версією 1.02 для PlayStation 4 має розмір понад 28 ГБ, тоді як загальний розмір консольної версії Cyberpunk 2077 перевищує 100 ГБ.

"Cyberpunk 2077" — відеогра у стилі кіберпанк, розроблена польською студією CD Projekt RED (яка створила фантастичний серіал "Відьмак") на ігровому рушії REDengine 4 для Microsoft Windows, PlayStation 4 і Xbox One. Вперше гру було анонсовано у травні 2012 року. У червні 2018 року був представлений перший трейлер. Гра є адаптацією настільної рольової гри, події якої відбуваються на п'ятдесят сім років пізніше у "Нічному місті" в Каліфорнії — відкритому світі з шістьма різними регіонами. Гравці беруть на себе роль найманця V, при бажанні можна змінювати зовнішність і стать персонажа. В грі присутні три класи персонажа: NetRunner, Techie і Solo. V має арсенал далекобійної зброї і варіанти для рукопашного бою, кожен з яких можна змінювати.

Читайте також

11 інтернет-сайтів, вільних від коронавірусу, які покращать вам настрій

Чим зайнятися вдома під час карантину, щоб провести час з користю

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше