COVID-19 на Одещині: за добу хворобу підтвердили у 59 людей

COVID-19 на Одещині: за добу хворобу підтвердили у 59 людей

COVID-19 на Одещині: за добу хворобу підтвердили у 59 людей
УНІАН

За добу в Одеській області COVID-19 діагностували в 59 людей, з них двоє дітей. З підозрою на хворобу до інфекційної лікарні доставили 24 людини, повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Там зазначили, що серед нових пацієнток з COVID-19 – 14-річна дівчинка, яку ушпиталили в інфекційну лікарню, та 16-річна дівчина. Вона знаходиться на самоізоляції. Наразі від COVID-19 лікуються 38 дітей. 

В Одеській міській інфекційній лікарні перебувають 132 пацієнти. З них 26 – у важкому стані, 98 – у стані середньої тяжкості, вісім людей у задовільному стані.

Загалом у регіоні зареєстрували 2 тисячі 752 пацієнтів з COVID-19. З них 782 мешканці Одеси. 400 одеситів одужали, 365 – продовжують хворіти.

Спалахи COVID-19 в лікарнях

За даними головного санлікаря Одещини Віталія Гончарова, за тиждень зареєстрували 17 медиків з COVID-19. Загалом з таким діагнозом 387 медпрацівників.

Спалахи інфекції виявили в Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій лікарні, "Інтосані", Підстанції швидкої допомоги №4, Міській клінічній лікарні №1, Центрі первинної медико-санітарної допомоги №6, інфекційній лікарні, багатопрофільній міській лікарні в Білгород-Дністровську, Очному шпиталі та Арцизькій центральній лікарні.

"Причиною спалахів є занос інфекції в заклади та поширення її через недотримання санітарних норм", – запевнив Гончаров.

Він додав, що за тиждень збільшилась частка захворілих похилого віку.

Читайте також

На початок