У Тернополі дитбудинок міг втратити понад гектар землі: подробиці справи

У Тернополі дитбудинок міг втратити понад гектар землі: подробиці справи

У Тернополі дитбудинок міг втратити понад гектар землі: подробиці справи
Фото: Прокуратура області

Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок міг втратити комунальне майно та земельну ділянку площею понад один гектар. Вартість цього комплексу – понад 41 мільйон гривень. Про це повідомляють на сторінці Тернопільської обласної прокуратури в соцмережі.

Господарський суд Тернопільської області задовільнив позов Тернопільської обласної прокуратури в інтересах держави до однієї з будівельних фірм. Відтак, інвестиційний договір з реконструкції будівель та споруд, які використовує Тернопільський обласний дитячий будинок для дітей шкільного віку визнали недійсним.

Територія Тернопільського дитбудинку
Територія дитбудинку. Фото: Прокуратура області

Прокуратура встановила, що Тернопільська обласна рада уклала інвестиційну угоду з будівельною фірмою, виконання якої могло призвести до втрати комунального майна та земельної ділянки. Цей комплекс за адресою проспект Степана Бандери, 81 належить закладу для дітей, позбавлених батьківського піклування. Оскільки його втрата могла погіршити становище та умови перебування неповнолітніх вихованців дитбудинку, прокуратура звернулась із позовом до суду.

Тернопільський дитячий будинок
Тернопільський дитбудинок. Фото: Прокуратура області

Рішення суду ще не вступило в законну силу.

Читайте також

На початок