Столичний готель "Дніпро" планують перетворити на кіберспортивну арену

Столичний готель "Дніпро" планують перетворити на кіберспортивну арену

Столичний готель "Дніпро" планують перетворити на кіберспортивну арену
Facebook/Олександр Кохановський

Столичний готель "Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere (NAVI) Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують зробити великий кібеспортівний проєкт.

"Якщо чесно, то хотів дочекатися вже вересня і все анонсувати на презентації нашої Української Професійної кіберспортивної Асоціації, але на жаль. Виходячи з поточного інформаційного фону я відчуваю гостру необхідність порозумітися. Перемогу в аукціоні за готель "Дніпро" здобули не росіяни олігархи, а українські айтівці", – написав Кохановський на Facebook.

За словами Кохановського, кілька років тому він разом з партнерами задумав великий інфраструктурний кіберспортивний проєкт. Він повинен був стартувати з будівлі арени, але партнери змінили свої плани, побачивши можливість приватизації готелю "Дніпро".

"Ми перетворимо його в перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він буде включати в себе не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони, і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий у світі players 'lounge", — додав Кохановський.

Бізнесмен зауважив, що під "ми" він має на увазі групу партнерів та інвесторів, які здатні реалізувати цей проєкт, першою частиною якого став готель "Дніпро".

Довідка. Олександр "ZeroGravity" Кохановський має 20-річний досвід роботи в індустрії кіберспорту. Він є співзасновником української мультиігрової киберспортівной організації Natus Vincere (NAVI). Також Кохановський гендиректор і співвласник DreamTeam - першої esport-мережі по набору та управління кіберспортивними командами.

NAVI вважається одним найсильніших колективів світу. За 11 років свого існування гравці Natus Vincere виграли кілька сотень світових турнірів і чемпіонатів. Досягнення NAVI занесені в книгу рекордів Гіннеса.

Що відомо

  • 15 липня Фонд державного майна завершив аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" за понад мільярд гривень. Ставка, яка виграла, перевищила початкову ціну в понад 13 разів. 
  • В аукціоні взяли участь 29 підприємств та осіб.
  • Новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше 100 номерів, категорію готелю не нижче "чотирьох зірок", слово "Дніпро" у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.
На початок