У лісництвах Полтавщини можуть проживати жителі Херсонщини: що відомо

У лісництвах Полтавщини можуть проживати жителі Херсонщини: що відомо

У лісництвах Полтавщини можуть проживати жителі Херсонщини: що відомо
Евакуація із затопленого району в Херсоні. 6 червня 2023 р. Через руйнвання Каховської ГЕС, за даними на день 7 червня, евакуювали з підтоплених будинків вже близько 1800 людей. Фото: AP Photo/Libkos

На Полтавщині лісівники облаштували місця проживання для людей, які постраждали через підрив російською армією Каховської ГЕС. Про це 7 червня Суспільному повідомила фахівчиня із зв’язків з громадськістю та пресою Слобожанського лісового офісу Лілія Гнатенко.

У яких лісництвах можуть поселитися постраждалі з Херсонщини

За словами Лілії Гнатенко, на території Полтавської області четверо лісництв готові прийняти 82 людини. Це зокрема такі лісові господарства:

  1. Гадяцьке
  2. Миргородське
  3. Кременчуцьке
  4. Полтавське

Які умови проживання на території лісництв

Люди, які постраждали через підрив російською армією Каховської ГЕС, у лісництвах проживатимуть безоплатно.

"У нас є окремо садиби на території лісництв або є в самих лісництвах кімнати, де є ліжка та ковдри. Також у приміщеннях є санвузол та душова кабіна. У деяких садибах навіть є кухня. Якщо потреба буде більшою ніж є у нас місць, то ми звертатимемося за прихистком для людей до інших лісництв сусідніх областей", - сказала Лілія Гнатенко.

Звернутися щодо наявності місць у садибах лісництв Полтавської області постраждалі можуть через Facebook-сторінку Слобожанського лісового офісу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок