На Хмельниччині обстежили укриття. Які результати

На Хмельниччині обстежили укриття. Які результати

На Хмельниччині обстежили укриття. Які результати
Фото: Суспільне Поділля

На Хмельниччині обстежили 3100 укриттів та споруд, де вони розташовані. Це всі укриття, визначенні в Хмельницькій області, каже директорка департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Інна Михайлова.

За її словами, Хмельницька ОВА прийняла рішення про перевірку доступності укриттів після трагічної події, яка сталася в ніч проти першого червня у Києві, коли під час повітряної тривоги люди не змогли потрапити до укриття.

"На момент перевірки, яка тривала кілька днів, 233 споруди були зачинені. Звісно, були такі, які опертивно відреагували та відчинили укриття, які були зачинені, для перевірки - розповіла Інна Михайлова. - Також з цієї кількості перевірених споруд 225 виявилися непридатними для укриття цивільного населення. Хочу наголосити на тому, що під час повітряної тривоги жителям області має бути забезпечений безперешкодний та цілодобовий доступ до усіх визначених укриттів".

Інна Михайлова додає: у разі виявлення випадків порушення цих вимог жителі області можуть повідомляти про це за номером телефону 76-21-34.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок