На території Олешківської громади вода продовжує прибувати

На території Олешківської громади вода продовжує прибувати

На території Олешківської громади вода продовжує прибувати
Затоплені Олешки. Фото: скрін відео керівниці Олешківської МВА Тетяни Гасаненко

В Олешках і населених пунктах громади, розташованих на лівому пологому березі Дніпра, підіймається рівень води. Затоплені або частково підтоплені вісім сіл територіальної громади. В Олешках протягом ночі кілька вулиць пішли під воду. Про ситуацію в Олешківській ТГ Суспільному розповіла керівниця міської військової адміністрації Тетяна Гасаненко.

"Затопленими або підтопленими є такі населені пункти, як місто Олешки, Кринки, Козачі Лагері, Підстепне, Піщанка, Праві, Ліві і Праві Солонці, Праві та Ліві Саги. Ситуація надзвичайно складна. Способів евакуації майже немає. Вони відсутні. Окупаційна влада самоусунулася від виконання обов'язків з евакуації", — сказала Тетяна Гасаненко.

За її словами, станом на ранок 7 червня повінь не дісталась до кількох вулиць в Олешках. Але вода прибуває.

"Залишаються не підтопленими: частково вулиця Гвардійська, частково вулиця Софіївська, район ДСНС, район райвідділу поліції, район центрального ринку. На зараз ця ситуація настільки стрімко змінюється, що уже повідомляють про підтоплення вулиці Садової, району Хлібозаводу – це ті вулиці, які ще на вчора були не підтоплені", — розповіла керівниця Олешківської адміністрації.

Також вона повідомила, що поки немає інформації про загиблих чи поранених місцевих жителів. Медики готуються до прийому тяжких хворих.

Раніше голова Новокаховської територіальної громади Володимир Коваленко повідомив, що у Новій Каховці, яка розташована за пів кілометра від Каховської ГЕС, вода вже не прибуває. Очікують, що звідси вода почне спадати. Також він говорив, що військові РФ практично залишили берегову територію Нової Каховки до підриву ГЕС.

Як повідомив керівник Бериславської районної військової адміністрації Володимир Літвінов, зранку 7 червня потік води на затоплених територіях Бериславського району поступово стихає і стабілізується. Втім, існує ймовірність наступних хвиль повені, спричиненої підривом дамби.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок