Одеська область готується приймати евакуйованих з Херсонщини людей

Одеська область готується приймати евакуйованих з Херсонщини людей

Одеська область готується приймати евакуйованих з Херсонщини людей
Валізи з речима. Фото: pixabay/ivabalk

Одеська область готується приймати людей, яких будуть евакуювати з Херсонщини після підриву російською армією Каховської ГЕС. Як повідомив на брифінгу в Ukraine Media Center Odesa 6 червня голова РВА Юрій Крук, у Одеському районі готові 1 100 місць для ВПО.

"Одещина і Одеський район безпосередньо готується до прийняття великої кількості ВПО. Тому робота ця проводиться і вживаємо всіх заходів спільно з головами громад, щоб прийняти тих людей, які шукатимуть прихисток", — заявив він.

За його совами, наразі є завдання від Офісу Президента для підготовки місць: їх об'їжджатимуть та готуватимуть для прийняття людей.

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. Станом на 11 годину Каховська ГЕС майже повністю пішла під воду. Російські військові обстрілюють Херсон з артилерії, в той час, як у місті відбувається евакуація населення.

Станом на 10:00 годину із частково затоплених населених пунктів евакуювали понад сімсот людей, повідомили в МВС. Деякі дороги розмиває вода, що прибуває — це ускладнює проїзд до окремих населених пунктів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок