У 75 % оглянутих дітей на Луганщині окупанти виявили "хвороби" — Лисогор

У 75 % оглянутих дітей на Луганщині окупанти виявили "хвороби" — Лисогор

У 75 % оглянутих дітей на Луганщині окупанти виявили "хвороби" — Лисогор
Ілюстративне фото: УНІАН

Російські лікарі на окупованій Луганщині нібито виявили патології у 75 % дітей. Ці діти, за словами медиків РФ, мають пройти оздоровлення на території Росії. Про це в ефірі марафону "Єдині новини" повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Він розповів, що за словами лікарів з РФ, цим дітям терміново необхідно пройти лікування та оздоровитися у санаторно-курортній зоні.

"Більшою мірою ми розуміємо, що за діти, що їх вивозять у РФ під приводом лікування та оздоровлення. Вони намагаються усіляко переломлювати нашу молодь, щоб діти виховувалися у дусі "руського миру", — зазначив Лисогор.

Що відомо про дітей та освіту на окупованій Луганщині

Лікарі на окупованій Луганщині мають завершити медичний огляд дітей до кінця травня. Станом на середину травня лікарі оглянули близько 130 тисяч юнаків та дівчат.

На окупованій території Луганської області пришвидшили темпи медичних обстежень дітей. 11 бригад медиків з РФ нібито оглянули 125 тисяч юних жителів так званої ЛНР. Певну кількість дітей відправлять на "оздоровлення" до віддалених регіонів Росії.

За неофіційною інформацією адміністрації Москви, у лікарнях міста перебувають начебто на лікуванні 300 дітей з окупованих територій Луганщини.

На початок