На Тернопільщині розпочалося мультипредметне тестування

На Тернопільщині розпочалося мультипредметне тестування

На Тернопільщині розпочалося мультипредметне тестування
Суспільне Тернопіль

На Тернопільщині розпочалася основна сесія національного мультипредметного тесту. Іспити з трьох предметів абітурієнти писатимуть в той день, який вказаний на особистій сторінці учасника тестування. Про це розповів відповідальний за ЗНО на Тернопільщині Юрій Шайнюк.

Учасник тестування Олег Марущак розповідає, готувався до тесту від вересня минулого року.

"Майже щодня я вчився по кілька годин. Акцент робив на фізику і математику. На вивчення мови така багато часу не витрачав, оскільки на фізику найвищий коефіцієнт. Проходив минулорічні тести, займався з репетитором. Інколи сам знаходив завдання в інтернеті і вирішував їх".

Олег Марущак
Олег Марущак. Суспільне Тернопіль

Ще одна учасниця мультипредметного тесту Каріна Сопотницька каже, третій предмет, крім двох обов’язкових, який вона обрала – це історія України.

Каріна Сопотницька
Каріна Сопотницька. Суспільне Тернопіль

"Готуюся я щоденно. Готувалася я тільки протягом цього року. Підготовка триває повним ходом. Намагаюся зараз повторити і намагаюся зараз повторити і наздогнати те, чого не довчила. В першу чергу я самостійно читала цю програму НМТ, дивилася різноманітних блогерів. Згодом пішла до репетиторів, де вони мені більш чітко сказали на що треба звернути увагу. Історію України, бо в першу чергу це для розуміння всієї нашої історії і для кращого розуміння війни, яка наразі триває. Ну і мені завжди подобалася історія", – розповіла дівчина.

Олег Марущак та Каріна Сопотницька
Олег Марущак та Каріна Сопотницька. Суспільне Тернопіль

На основну сесію національного мультипредметного тесту на Тернопільщині, яка розпочалася сьогодні, зареєструвалися 8 952 учасники, розповів відповідальний за ЗНО в області Юрій Шайнюк. За його словами, це майже на дві тисячі людей більше, ніж минулого року.

"Цьогоріч учасники складатимуть лише вступні іспити у виші, а саме на бакалаврський напрямок. Обов’язковими предметами є: українська мова і математика, а третій предмет – на вибір з переліку: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія. Тестування відбудеться у десяти пунктах в області. Ці пункти – у містах і селах. Ми створили 20 екзаменаційних центрів – це комп’ютерні класи. Тестування триває три години. Рекомендуємо учасникам не розголошувати місце, час і дату тесту з метою безпеки".

Юрій Шайнюк
Юрій Шайнюк. Суспільне Тернопіль

Основна сесія національного мультипредметного тесту триватиме до 23 червня. Додаткова сесія відбуватиметься з одинадцятого до 24 липня, розповів Юрій Шайнюк.

На початок