У Зіньківській ТГ на Полтавщині засудили чоловіка за ухилення від призову

У Зіньківській ТГ на Полтавщині засудили чоловіка за ухилення від призову

У Зіньківській ТГ на Полтавщині засудили чоловіка за ухилення від призову
Фото: Pexels

У Зіньківському райсуді оголосили вирок чоловікові, який ухилився від призову на військову службу. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з текстом вироку, чоловік є військовозобов`язаним та придатним до служби. Він повинен був прибути для відправки на військову службу в Збройні Сили України по мобілізації. У визначений термін чоловік не з'явився.

У суді чоловік зазначив, що він проживає та наглядає за матір`ю, яка є пенсіонеркою. Батько у нього помер, а сестра нині у Миколаєві. Обвинувачений повідомив, що від призову ухилився свідомо. Свою вину у суді він визнав.

Чоловіка засудили за статтею "Ухилення від призову на строкову військову службу". Йому призначили 3 роки позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік.Звільнення від відбування покарання з випробуванням полягає у звільненні засудженого судом від основного покарання за умови, що він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов'язки. Обвинувачений також повинен не виїжджати за межі України без погодження, повідомляти про зміну місця проживання або роботи та з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, йдеться в тексті вироку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram| Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

На початок