"Скільки наших дітей будуть вбивати, я не знаю". Розповідь наймолодшого пораненого через удар по передмістю Дніпра

"Скільки наших дітей будуть вбивати, я не знаю". Розповідь наймолодшого пораненого через удар по передмістю Дніпра

Ексклюзивно
"Скільки наших дітей будуть вбивати, я не знаю". Розповідь наймолодшого пораненого через удар по передмістю Дніпра
Давід разом з мамою Анжелою. Фото: Суспільне Дніпро

Шестирічний Давід разом з мамою лікуються в одному з медзакладів Дніпра від поранень, отриманих через ракетний удар по Підгородненській громаді. Хлопчик розповів Суспільному: пам'ятає крики мами та як добирались до лікарні.

За словами Давіда, все сталося несподівано – він відпочивав з батьками вдома і потім раптово все стало сірим.

"Раптом все стало сірим, я нічого не бачив. Мама говорила: “Де Давід?”. Потім ми вийшли з квартири босоніж, перестрибнули через бордюр, тому що були розвалені сходи, вийшли на вулицю. Встигли якісь люди дорослі з дитиною вийти. Ми підійшли до зеленого "Жигуля", мама казала, що моя дитина вся у крові. Потім ми сіли в машину і мене повезли у "швидку." Я подивився, що я голий і у мене на тілі є кров", – говорить хлопчик.

Наразі він перебуває у реанімації в одній з лікарень Дніпра. Лікарі оцінюють стан хлопчика як середньої тяжкості. Сам Давід каже: хоче якнайшвидше виписатись та перемоги України.

"Скільки наших дітей будуть вбивати, я не знаю. Але ми, мабуть, переможемо", – сказав він.

Мати хлопчика Анжела теж перебуває в лікарні. Вона та її чоловік теж отримали поранення. Жінка згадує: уся родина була вдома.

"Були на кухні, чоловік з дитиною пішли в кімнату, а я хотіла залишитись помити посуд, але не знаю чому, вирішила піти помити голову. Я була в ванній, з намиленою головою і просто бачу перед собою багато пилу, вся в крові. Повертаюсь, чую голос сина – він плаче, каже "Мама, що сталося", а я бачу тільки його силует. Беру сина за руку, і в чому були — вибігли босі на вулицю. Коли вибігли, то чули багато криків, плачу", – говорить вона.

Бігли до дороги, розповідає жінка. Там зловили авто та попросили водія відвезти їх з сином в лікарню.

Вони жили на першому поверсі. Від квартири лишились холодильник та ліжко, говорить вона.

"Вже нічого не хочу. Загинула дворічна дитина. Ми часто гуляли на майданчику разом, я знаю її маму, знаю саму дівчинку. З нами проживає кішка, вона як член сім'ї. Зараз її немає в квартирі. Для мене це велика травма, травма за дитину, за чоловіка. Я не уявляю як жити батькам, які втратили дитину, яку так чекали", – говорить Анжела.

Що відомо про ракетний удар по передмістю Дніпра у ніч на 4 червня

Російські військові ввечері 3 червня вдарили по Підгородненській громаді Дніпровського району. Пошкоджений двоповерховий житловий будинок. Загинула дворічна дитина. Також відомо про 22 поранених, з них п'ятеро – діти.

Дві двоповерхівки, між якими влучила ракета, частково зруйновані. Пошкоджені й 10 приватних будинків, авто, магазин, газопроводи.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок