На Тернопільщині почали перевіряти укриття

На Тернопільщині почали перевіряти укриття

На Тернопільщині почали перевіряти укриття
Фото: Ігор Клименко/Facebook

На Тернопільщині другий день поспіль перевіряють укриття на якість на доступність. Про це повідомили на сторінці пожежно-рятувальної служби області.

До складу комісії, яка проводить перевірки, входять рятувальники, поліцейські, представники влади та місцевого самоврядування.

"Під час обстежень основна увага приділяється забезпеченню доступу людей до захисних споруд та найпростіших укриттів. Комісія також звертає увагу на наявність електроживлення, штучного освітлення, справність системи вентиляції й водопостачання та на санітарні умови. Всі ці аспекти важливі для створення безпеки та комфорту людей під час перебування у захисних спорудах", – йдеться у повідомленні.

Перевірка укриття
Перевірка укриття. Суспільне Тернопіль

Перевірка укриття
Перевірка укриття. Фото: Пожежно-рятувальна служба Тернопільщини

Про проведення перевірок укриттів повідомили і у Великобірківській громаді. Написали про це на сторінці Великобірківської селищної ради у соцмережі.

"Третього червня було проведено перевірку доступності до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів громади", – йдеться на сторінці селищної ради.

Укриття у Великобірківській громаді
Укриття у Великобірківській громаді. Фото: Великобірківська громада

Укриття у Великобірківській громаді
Укриття у Великобірківській громаді. фото: Великобірківська громада

Що відомо про перевірки укриттів

Перевірку роботи всіх об’єктів цивільного захисту в Україні ініціював Кабінет Міністрів України. Про проведення таких перевірок на Тернопільщині повідомив 2 червня на брифінгу голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

На початок