Загинули бійці ЗСУ з чотирьох громад Кіровоградської області

Загинули бійці ЗСУ з чотирьох громад Кіровоградської області

Загинули бійці ЗСУ з чотирьох громад Кіровоградської області
Колаж: Суспільне Кропивницький

Загинули бійці ЗСУ з чотирьох громад Кіровоградської області: Володимир Коровін, Віталій Дацький, Андрій Фещук та Андрій Кононюк.

Підтвердили загибель жителя села Коробчине Новомиргородської громади Володимира Коровіна. За інформацією голови громади Ігоря Забажана, молодший сержант загинув 3 вересня 2022 року Херсонській області.

кропивницький
Володимир Коровін. Фото: Ігоря Забажана

Загинув Віталій Дацький зі Знам'янської громади. За інформацією голови громади Володимира Сокирка, військовому було 52 роки, він родом з села Миролюбівка (раніше Жовтневе) Новомиргородської громади, мав спеціальність тракторист. Загинув 29 травня 2023 року.

кропивницький
Віталій Дацький. Фото: Володимира Сокирка

29 травня 2023 року в місті Костянтинівка Краматорського району Донецької області загинув житель Гайворонської громади Андрій Фещук. За інформацією голови громади Романа Волуйка, він служив у складі мінометної батареї механізованого батальйону старшим навідником мінометного взводу. В травні 2023 року Андрія Фещука нагородили нагрудним знаком "Золотий хрест" Головнокомандувача Збройних Сил України. Він пішов захищати Україну добровольцем після вторгнення Росії у 2022 році. До цього був на війні у 2014 році, був нагороджений відзнакою Президента України "За участь в АТО". Уродженець села Соломія, до війни працював помічником механіка на приватному підприємстві. 22 липня йому б виповнилося 39 років.

кропивницький
Андрій Фещук. Фото: Романа Волуйка

31 травня на 52 році раптово помер Андрій Кононюк, кропивничанин, заступник начальника дільниці буровибухових робіт Інгульської шахти "Схід ГЗК". На сторінці комбінату повідомили, після повномасштабного вторгнення Андрій Левович записався до тероборони Кропивницького. Оскільки мав професію вибуховика, його зарахували до інженерно-саперного підрозділу. Займався розмінуванням українських територій на різних напрямках фронту.

кропивницький
Андрій Кононюк. Фото: Facebook Схід ГЗК

На початок