Марина Порошенко пожалілась, що її звільняють через прізвище. Бородянський відповів

Марина Порошенко пожалілась, що її звільняють через прізвище. Бородянський відповів

Марина Порошенко пожалілась, що її звільняють через прізвище. Бородянський відповів

Марина Порошенко вирішила достроково припинити повноваження голови Українського культурного фонду.

Таким чином дружина п'ятого президента України хоче запобігти тиску з боку чинної влади на членів команди Фонду, – повідомила вона у своєму відеозверненні, опублікованому на сторінці Петра Порошенко.

"Кілька днів тому від міністра культури молоді і спорту України на Наглядову раду Українського Культурного Фонду надійшла "пропозиція" достроково припинити мої повноваження як Голови Наглядової ради. Зрозуміло, що цей крок ініційовано Офісом Президента і про культуру в цій ситуації там явно не думали. Очевидно, що у нас різні погляди на культуру взагалі, і на політичну культуру зокрема", – сказала колишня перша леді.

За словами Марини Порошенко, єдина претензія до неї – її прізвище.

"Претензія до мене одна – моє прізвище. Я ношу його понад тридцять років і пишаюся ним. Воно увійшло в історію України, і ніхто – ні нинішній президент, ні міністр культури, – викреслити його не зможе. Тож прізвище міняти не збираюсь. І боротися за посаду – також не буду. Я маю честь!", - сказала вона.

Марина Порошенко подякувала команді за роботу й зазначила, що продовжить займатися благодійністю, інклюзивною освітою, культурними і мистецькими проєктами.

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський підтвердив. що зазначив, що звернувся до Наглядової ради УКФ з проханням розглянути питання про припинення повноважень Марини Порошенко на посаді голови наглядової ради. Також він додав, що Український культурний фонд має залишатися поза політичними суперечками.

Фото: president.gov.ua

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше