Денна ракетна атака РФ на Київ: що відомо

Денна ракетна атака РФ на Київ: що відомо

Доповнено
Денна ракетна атака РФ на Київ: що відомо
Гасіння уламків російської ракети в Оболонському районі столиці. 29 травня 2023р. Ракетна атака на Київ 29 травня 2023 року. Фото: КМВА / Telegram

Через 6 годин після нічного обстрілу у понеділок, 29 травня, Росія знову здійснила атаку на Київ. Як повідомили у Київській міській військовій адміністрації, це 16 повітряна атака РФ від початку травня. Попередньо сили та засоби ППО збили усі цілі, уламки збитих російських ракет впали у трьох районах столиці.

Повітряна тривога у Києві була оголошена об 11.09. Невдовзі пролунали перші звуки вибухів, повідомляють кореспонденти Суспільного. У Києві та Київській області спрацювали сили Протиповітряної оборони.

Згодом міський голова Віталій Кличко повідомив про вибухи у центральних районах столиці. На місце одразу виїхали екстрені служи.

В Оболонському районі Києва уламки збитої ракети впали на проїжджу частину дороги і загорілися. По прибуттю рятувально-пожежні служби почали їх гасити.

У Київській міській військовій адміністрації додали, що уламки збитої російської ракети впали і в Подільському районі. Внаслідок цього загорілося на даху двоповерхової будівлі. Згодом Віталій Кличко повідомив про одного пораненого у Подільському районі. Його госпіталізували. Мер додав, що на Подолі уламки ракети впали на проїжджу частину дороги.

Пошкоджене авто внаслідок ракетна атака РФ на Київ 29 травня 2029 року
Уламки збитої російської ракети попадали на проїжджу частину у Подільському районі і пошкодили авто. Київ. 29 травня 2023р. Пошкоджені автівки під час денної повітряної атаки РФ 29 травня. Фото: Суспільне

Уламки пошкодили автомобіль киянки Катерини Вовкун. "Спочатку тривога, один вибух, потім другий вибух і все, туман, летить цегла, балки і падають мені на машину. Почалися ще вибухи. Люди стали бігти, кричали. Страшно Один водій з іншої машини був у крові, у нього скло повилітало, його заділо склом, порізи", — розповіла Суспільному жінка.

Сили Протиповітряної оборони спрацювали і в Деснянському районі столиці, додав Кличко.

Станом на 11.45 виявили 6 уламків російських ракет у трьох районах столиці, заявили у КМВА. Інформація щодо потерпілих уточнюється.

За словами начальника КМВА Сергія Попка, попередньо сили ППО збили всі повітряні цілі, критичних руйнувань не було. Водночас, зазначив він, Росія дещо змінила тактику: після тривалих винятково нічних нападів, завдали удару вдень, коли більшість жителів столиці перебували на роботі і на вулицях.

На початок