Стан дворічної Віолетти, яку знайшли у лісі після понад трьох діб пошуків, задовільний

Стан дворічної Віолетти, яку знайшли у лісі після понад трьох діб пошуків, задовільний

Стан дворічної Віолетти, яку знайшли у лісі після понад трьох діб пошуків, задовільний
Зниклу у Скрипаях на Харківщині дівчинку розшукали живою. Фото: поліція Харківщини

Нині дворічна Віолетта, яку 27 травня знайшли у лісі після 90 годин пошуків, перебуває у лікарні.

Про це Суспільне Харків розповів директор обласного Департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов.

"Вона в дитячій лікарні під наглядом. Стан задовільний. Після проведення трьох діб у лісі зараз вона під контролем лікарів", — розказав Хаустов.

На цей час адміністративних проваджень проти батьків Віолетти правоохоронці не відкривали, повідомив Суспільному начальник відділу ювенальної превенції Нацполіції Харківщини Артемій Коновалов.

За його словами, наступного тижня поліцейські почнуть детальніше опитувати родину, сусідів та фахівців служби у справи дітей, щоб зрозуміти чи не стало зникнення дитини наслідком недогляду. Поки ознак правопорушення з боку матері слідчі не бачать.

Що відомо про зникнення Віолетти

Дитина зникла 23 травня о 19:00 з подвір'я домоволодіння у селі Скрипаї Слобожанської громади, повідомила пресслужба поліції Харківщини.

27 травня волонтери пошуково-рятувального загону "Мілена" планували провести "наймасштабніший пошук за всі дні", розповів Суспільне Харків керівник пошукового загону Сергій Осман.

На Харківщині 27 травня знайшли дворічну Віолетту зі Слобожанської громади, яка зникла 23 травня, живою. Пошукова операція зайняла 90 годин.

Дівчинка сиділа у траві під деревом, коли її знайшли, розповів Суспільне Харків начальник управління кримінального розшуку поліції Харківщини Роман Іващенко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок