Зникнення Віолетти Мужичук: представник ювенальної превенції розповів про перебіг пошуків

Зникнення Віолетти Мужичук: представник ювенальної превенції розповів про перебіг пошуків

Зникнення Віолетти Мужичук: представник ювенальної превенції розповів про перебіг пошуків
Віолетта Мужечук. Фото надали волонтери

Нині правоохоронці схиляються до версії, що дворічна Віолетта Мужичук з села Скрипаї загубилася. Пошуки дитини продовжуються.

Про це Суспільне Харків розповів начальник ювенальної превенції райуправління поліції Олександр Чигрінов.

"Ми кілометр від їхнього будинку пройшли у бік лісу й від одного з кварталів ми пройшли ще 5 км до річки Сіверський Донець, у бік селища Есхар, разом з рятувальниками, з військовими. Поділилися на групи та ліс оглядали, водолази сьогодні приїздили знову, річку Гнилицю оглядали", — каже він.

"Діти не брудні, нагодовані. Як раз коли дівчинка зникла, мати збиралася випікати пиріг. Діти більш самостійні вже, можуть самі гуляти, я вважаю, це неправильно".

"Скільки ми спілкувалися з родиною, з односельцями, то ставлення до дітей нормальне. Однак ставляться до дітей неприскіпливо, тобто вони можуть спокійно вийти у дворі гуляти без нагляду матері, це для їхньої родини нормально. Мати зниклої дівчинки також виховувалася в таких умовах", — зазначає Чигрінов.

Нині питання притягнення матері до відповідальності не обговорювалося, говорить представник ювенальної превенції.

Як доєднатися до пошуку Віолетти Мужичук

27 травня волонтери пошуково-рятувального загону "Мілена" планують провести "наймасштабніший пошук за всі дні", розповів Суспільне Харків керівник закону Сергій Осман.

За його словами, до пошуків планують залучити понад сотню людей.

"Сьогодні [26 травня — ред.] було понад 20 добровольців від нашого загону. Всі квадрати пошуку, які планувалися на сьогодні, були закриті. Це були поля з високою травою. Результату немає. На завтра планується масовий пошук, запрошуємо всіх", — прокоментував Сергій Осман.

Що відомо про зникнення Віолетти Мужичук

Дитина зникла 23 травня о 19:00 з подвір'я домоволодіння у селі Скрипаї Слобожанської громади, повідомила пресслужба поліції Харківщини.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Вибір редакції

На початок