Кропивницький стрибун Олег Дорощук став чемпіоном України

Кропивницький стрибун Олег Дорощук став чемпіоном України

Кропивницький стрибун Олег Дорощук став чемпіоном України
Фото: Пресслужба Кропивницької міської ради

21-річний кропивничанин Олег Дорощук став чемпіоном України з легкої атлетики в стрибках у висоту. Це інформація від президента обласної федерації легкої атлетики Миколи Грицая. Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді 27-28 травня відбувається у Львові.

Олег Дорощук є одним з трьох спортсменів з Кіровоградської області, які можуть відібратись на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

На змаганнях у Львові вихованець Геннадія Здітовецького виборов чемпіонство, показавши кращій результат з-поміж 18 атлетів. З першої спроби кропивничанин взяв висоти 205, 210, 215, 220, 223 і 226 сантиметрів.

Результат срібного та бронзового призерів, львів’янина Владислава Лавського та Дмитра Нікітіна з Житомирщини – 223 сантиметри – з другої і третьої спроб, відповідно.

Вигравши чемпіонат у своєму секторі, Олег Дорощук спробував взяти висоту 230 сантиметрів, але невдало.

Кропивницький стрибун Олег Тикул у Львові став восьмим. Його результат – 205 сантиметрів, висоту він взяв з третьої спроби.

20-річний бігун з Кропивницького Ілля Попов, у складі збірного квартету – разом із Владиславом Ємцем з Київщини, Олександром Сосновенком та Кирилом Приходьком з Донеччини – став срібним призером чемпіонату у змаганнях з естафетного бігу 4 по 100 метрів.

На початок