У Львові 17-річний хлопець заразився правцем

У Львові 17-річний хлопець заразився правцем

У Львові 17-річний хлопець заразився правцем
Фейсбук сторінка львівської обласної дитячої лікарні "Охмадит"

17-річного мешканця Львова госпіталізували до обласної дитячої лікарні "Охматдит" з інфікуванням правцемПравець - це гостре інфекційне захворювання, що передається при контакті зі спорами бактерій Clostridium tetani, які живуть у ґрунті та кишковому тракті тварин. Правець може виникнути після будь-яких травм, при яких пошкоджуються шкіра та слизові оболонки, оскільки у рану можуть потрапити спори збудника.. Про це Суспільному повідомила директорка Львівської обласної дитячої лікарні "Охматдит" Олександра Бурда. Оскільки хлопець мав щеплення від правця, його госпіталізували у стані середньої важкості.

Хлопець травмувався, відпочиваючи за межами міста. Він перелізав через паркан і травмував стегно.

Після травми хлопець скаржився на дискомфорт у горлі та спазми пораненого стегна, що є симптомами інфікування правцем.

Зараз пацієнт отримав третину потрібного йому імуноглобуліну, наразі лікарня очікує на поповнення запасів цієї речовини.

"За останні 3 роки у нас було 9 випадків інфікування правцем, 7 із них – з важким перебігом хвороби. Така кількість інфікованих зумовлена відмовою батьків робити щеплення своїм дітям", – розповідає Олександра Бурда.

За словами Олександри Бурди, 9 пацієнтів інфікованих правцем, які лікувалися в "Охматдиті", за останні три роки — вилікувалися.

Читайте також: У Львівську інфекційну лікарню госпіталізували хворого на малярію
На початок