Артем Чех отримав контузію під Бахмутом — Цілик

Артем Чех отримав контузію під Бахмутом — Цілик

Артем Чех отримав контузію під Бахмутом — Цілик
Фото: Artem Cheh/Facebook

25 травня українська режисерка Ірина Цілик у своєму Facebook розповіла, що її чоловік, письменник Артем Чех, отримав контузію в боях за Бахмут.

За її словами, Чех вийшов з бійцями з Бахмута, де провів останні "п'ять діб під безкінечним вогнем, майже без води, без їжі", але отримав там контузію.

"Я не можу повірити, що це мій чоловік. Це якась інша людина з іншими очима. Контужений, але живий. Лише один осколок застряг в його рюкзаку в пачці сигарет", – розповіла режисерка.

Вона додала, що Чеху з побратимами вдалось вийти з "певної пастки" завдяки сильній зливі. Це ж підтвердив і сам письменник у своїх сторіз: "Найстрашніші п'ять днів у житті позаду. Не вірив, що вийдемо. Вийшли".

Хто такий Артем Чех

Артем Чех — український письменник. Окремі твори були перекладені німецькою, англійською, польською, чеською, російською мовами. Серед головних складових його творів: сюрреалізм, гротеск, філософія, літературні експерименти та автобіографічність.

Найвідоміші книжки: "Хто ти такий?" (за яку письменник отримав премію "Книга року BBC-2021"), "На великій землі", "Точка нуль".

Служив у Збройних силах України з травня 2015 року по липень 2016 року. Від початку повномасштабного вторгнення знову приєднався до лав захисників.

У червня 2022 року його колонку "Я – український солдат, і я прийняв те, що можу померти"опублікували у The New York Times.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок