Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до відкриття та коли буде дозвіл на відновлення роботи

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до відкриття та коли буде дозвіл на відновлення роботи

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до відкриття та коли буде дозвіл на відновлення роботи Суспільне Львів

Обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наступного тижня розгляне питання відновлення роботи театрів і кінотеатрів. Із відповідним проханням міськрада звернулася до обласної комісії. Про це повідомив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

За словами Івана Собка, головний державний санітарний лікар Олег Когут просив відкласти питання закладів культури на наступне засідання обласної комісії, оскільки поки він вбачає небезпеку у замкнених приміщеннях.

"Кількість госпіталізованих за останніх 7 днів в нас коливається у діапазоні 890-920, тобто ситуація стабільна, проте не настільки оптимістична, щоб зараз послаблювати карантинні заходи на все", – каже Іван Собко.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначає, що у міськраді готові нести відповідальність за діяльність закладів культури, бо спільно з ними напрацювали протоколи та гарантії безпеки.

За словами директорки одного із міських кінотеатрів Оксани Хвальової, квитки скануватимуть дистанційно, частину крісел заблокували для дотримання відвідувачами соціальної дистанції, а після відкриття планують зменшити кількість кіносеансів. Також там розвісили інформаційні плакати та забезпечили приміщення антисептиками.

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до вікриття та коли буде дозвіл на відновлення роботиСуспільне Львів

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до вікриття та коли буде дозвіл на відновлення роботи

Кінотеатр підготували до відкриття ще на початку липня. Під час карантину на утримання кінотеатру витрачали 100 000 грн. у місяць.

"Розсістися можна буде у шахматному порядку, також ми забезпечили усіх працівників масками та щитками, бо вирішили. Що такий спосіб захисту найбільш ефективний", – розповідає Оксана Хвальова.

Головна адміністраторка театру "Вознесіння" Жанна Мурая розповідає, що театр також готовий до прийняття відвідувачів та оснащений всім необхідним.

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до вікриття та коли буде дозвіл на відновлення роботиСуспільне Львів

Театри та кінотеатри у Львові: як готуються до вікриття та коли буде дозвіл на відновлення роботи

У понеділок, 13 липня, на Львівщині дозволили відновити роботу дитсадкам та частково — закладам культури. Таке рішення прийняла обласна комісія з ТЕБ і НС. У переліку закладів театрів та кінотеатрів немає.

Що відомо

  • Станом на 08:00 16 липня на Львівщині підтвердили 7622 випадки інфікування коронавірусом, з них 199 — летальні.
  • Львівські бібліотеки відновили роботу в умовах карантину. Книги можна брати додому, комп'ютерні класи зачинені, а майстер-класи та інші заходи – не проводяться.
  • Дитсадки у Львові відкриють 17 липня. З 15 липня запрацювали інклюзивно-ресурсні центри та заклади розміщення.
  • У Львові від COVID-19 померла працівниця обласного лабораторного центру.
  • Шестеро працівників Львівського лабораторного центру захворіли на COVID-19. У всіх стан середньої важкості, серед хворих немає лаборантів, які працюють з ПЛР-дослідженнями.
  • Станом на 6 липня Львівщина відповідає критеріям для послаблення карантинних обмежень. Відповідну статистику опублікували на сайті МОЗ. Це вперше за кілька тижнів Львівська область відповідає критеріям для послаблення карантину.
  • За період карантину правоохоронці Львівщини відкрили 5 кримінальних проваджень та склали майже 1100 адмінпротоколів про порушення карантинних обмежень.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше