5 головних новин 24 травня

5 головних новин 24 травня

Український танкіст, Бахмут, 23 травня 2023
Український танкіст на позиції біля Бахмута, Донецька область, 23 травня 2023. Український танкіст, Бахмут, 23 травня 2023. Фото: AP Photo/Efrem Lukatsky

У Пентагоні анонсували навчання українських військових на танках Abrams, на "Рамштайні" обговорять, чи надавати Україні F-16, САП передала до суду справу Насірова, ПЦУ перенесла Різдво на грудень. Суспільне зібрало 5 головних новин дня дуже коротко, аби ви лишались в курсі подій навіть за слабкого сигналу інтернету.

  1. Зброя від партнерів. У Пентагоні анонсували навчання українських військових на танках Abrams. 25 травня на "Рамштайні" обговорять F-16 для України.
  2. САП передала до суду справу ексголови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Йому та його ексраднику інкримінують одержання понад 722 млн грн хабаря.
  3. ПЦУ ухвалила рішення відзначати Різдво у грудні.
  4. Міносвіти та "Укроборонпром" уклали меморандум — студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти проходитимуть практику на підприємствах концерну.
  5. Українські військові обмінювалися інформацією з "Російським добровольчим корпусом" та легіоном "Свобода Росії" у Бєлгородській області, але участі в рейді не брали — ГУР.

Також міжнародні донори виділять 17 млн євро на житлові кредити для ВПО.

Якщо у вас поганий Інтернет-звязок, читайте полегшену версію сайту новин Суспільного.

Підпишіться на наш телеграм.

Усі останні новини про війну читайте тут. А про відновлення зв'язку та електрики — тут.

Головні новини з регіонів — тут.

Вибір редакції

На початок