У міськраді Франківська на COVID-19 захворів заступник мера

У міськраді Франківська на COVID-19 захворів заступник мера

У міськраді Франківська на COVID-19 захворів заступник мера

В одного із заступників міського голови Івано-Франківська виявили COVID-19. Про це у щоденному онлайн-зверненні розповів очільник міста Руслан Марцінків.

Діагноз "коронавірусна інфекція" чиновнику підтвердило ПЛР-дослідження. За словами Руслана Марцінківа, про хворобу у чиновника стало відомо сьогодні.

"З етичних міркувань я не можу сказати прізвище заступника, бо це право людини. Також сьогодні провели дослідження у понад 30 працівників виконавчого комітету. Перевірили усіх заступників, секретаря міської ради. У жодного не підтвердили коронавірус. В тому числі, і в мене", - зазначив Руслан Марцінків.

За його словами, лише у двох працівників міської ради є підозра на COVID-19. У них взяли аналізи на ПЛР-дослідження. Проте, каже міський голова, у цих людей немає жодних симтомів.

"Ніхто не застрахований, я свою думку не зміню. Я думаю, що всі маємо мати імунітет і нічого страшного у цьому немає", - додав Марцінків.

Всього серед франківців зафіксували 1006 випадків інфікування коронавірусною інфекцією, з них – 22 за останню добу. У лікарнях Франківська зараз перебуває 255 пацієнтів. Також у Франківську зафіксували 46 летальних випадків.

До слова, за останню добу в області зафіксували три смерті пацієнтів з діагнозом "коронавірусна інфекція".

На початок