До Дня Києва у столиці проведуть екскурсії за новими маршрутами

До Дня Києва у столиці проведуть екскурсії за новими маршрутами

До Дня Києва у столиці проведуть екскурсії за новими маршрутами
Майдан Незалежності в Києві. Фото: Управління туризму та промоцій КМДА/Facebook

З нагоди Дня Києва, 27 та 28 травня, у місті пройдуть шість екскурсій за трьома новими маршрутами. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Управління туризму та промоцій.

Зазначається, що на екскурсії "Як козаки та магістрат на Подолі жили" гід розповідатиме таємниці середньовічного Подолу та про традиції Київського самоуправління.

Охочі можуть познайомитись із літописними місцями і творіннями багатьох видатних киян: архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості у різні часи під час екскурсії "Провулками київського Кудрявця".

Також в КМДА інформують, що під час екскурсії "Київ незвичний — від минулого до сьогодення" учасники зможуть відкрити для себе незвичні місця Києва та почути історії про людей, які з ними пов’язані.

"Зважаючи на дуже великий попит та обмежену кількість місць, попередня реєстрація на екскурсії є обов'язковою",— каже начальниця управління КМДА Марина Радова.

За її словами, зареєструватися можна за посиланнями на сайті.

Також вона зауважила, що екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік.

Що відомо про екскурсії в Києві

У столиці періодично влаштовують безплатні екскурсії містом. Так, 4 і 5 березня для мешканців і гостей провели тематичні екскурсії "Київ історичний" та "Київ незламний".

18 та 19 березня Управління туризму та промоцій КМДА організувало прогулянки за маршрутами "Київ хрещатий" та "Київ незламний".

У межах відзначення Дня Європи у столиці 13-14 травня організували безплатні екскурсії "Київ — серце Європи". Під час прогулянок учасників ознайомлювали з архітектурою Києва та різноманітними об’єктами, які пов’язують столицю з Європою.

Вибір редакції

На початок