Киян та гостей міста запрошують на безплатні екскурсії на вихідних

Киян та гостей міста запрошують на безплатні екскурсії на вихідних

Киян та гостей міста запрошують на безплатні екскурсії на вихідних
Вул. Хрещатик, Київ. Фото ілюстративне: Суспільне

У столиці 18 та 19 березня пройдуть прогулянки за маршрутами "Київ хрещатий" та "Київ незламний". Безоплатні екскурсії організовує Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та КНП "Київський центр розвитку туризму".

Як повідомляє сайт Київської міської ради, зважаючи на попит та обмежену кількість місць, для участі в екскурсії обов'язкова попередня реєстрація.

Тематика прогулянки "Київ хрещатий" — знайомство зі старовинним містом, його історією та людьми. Маршрут "Київ незламний" створений для всіх тих, хто цікавиться історією Києва часів Другої Світової війни та сьогоднішніми подіями з дня повномасштабного вторгнення російського агресора.

Екскурсія "Київ хрещатий" відбудеться 18 березня (з 12:00 до 14:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Бессарабського ринку (Бессарабська площа, 2). Реєстрація за посиланням. Маршрут: Бессарабська площа — вул. Хрещатик — Європейська площа — Хрещатий парк.

Екскурсія "Київ незламний" відбудеться 19 березня (з 12:00 до 14:00). Місце зустрічі: біля пам’ятника розстріляним дітям у Бабиному Яру (навпроти виходу зі ст. м. "Дорогожичі"). Реєстрація за посиланням.

Маршрут: Бабин Яр — Дзеркальне поле — Менора — вул. Юрія Іллєнка — Лук'янівська площа.

У разі повітряної тривоги за маршрутом розміщені укриття. У випадку російських обстрілів напередодні екскурсій – організатори заходу залишають за собою право скасувати подію.

Що відомо про культурно-мистецькі заходи у столиці

4 і 5 березня мешканців і гостей столиці запрошували на безплатні екскурсії "Київ історичний" і "Київ незламний".

Нові звуки у Музеї Ханенків: Мар'яна Головко представить унікальний камерний концерт у Києві.

"През шаблі маєм права!": у Національному музеї історії України відкрилась виставка зброї

Читайте також

Дерусифікація триває. Музей історії міста Києва змінює назви філій

На початок