Руслан Маліновський вдруге поспіль став найкращим гравцем матчу в Серії А

Руслан Маліновський вдруге поспіль став найкращим гравцем матчу в Серії А Associated Press

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Маліновський знову відзначився результативними діями в поєдинку італійської Серії А.

У рамках 33 туру чемпіонату "Аталанта" здобула розгромну перемогу над "Брешією" 6:2. Руслан Маліновський вийшов на поле зі старту й уже на другій хвилині відзначився результативною передачею на Маріо Пашаліча: "бергамаски" відкрили рахунок. На 28-й хвилині українець у своєму стилі забив прострілив з-за меж штрафного майданчика, голкіпер "Брешії" був безсилим.

На 55-й хвилині зв'язка Маліновського та Пашаліча знову призвела до голу: українець асистував, Пашаліч забив удруге.

Упродовж зустрічі півзахисник тричі пробивав по воротах та віддав 63 паси з точністю 89 %.

Дії Маліновського не лишилися непоміченими: автортетний портал WhoScored виставив півзахиснику максимальну оцінку - 10 з 10. Тож вдруге поспіль українець став найкращим гравцем поєдинку.

"Аталанта" після 33 матчів посідає другу сходинку Серії А з 70-ма очками.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start