Українець Маліновський забив потужний гол клубу Роналду й став найкращим гравцем матчу Twitter Atalanta Bergamasca

Український півзахисник італійської "Аталанти" Руслан Маліновський допоміг своєму клубові здобути нічию в матчі з лідером Серії А туринським "Ювентусом".

"Аталанта", яка посідає третій рядок турнірної таблиці, зустрілася з "Ювентусом" в рамках 32-го туру Серії А. Руслан Маліновський вийшов на заміну на 68-й хвилині за нічийного рахунку 1:1 і вже на 80-й хвилині гарматним голом зумів вивести "бергамасків" уперед.

Однак, здобути три очки клубу українця все ж таки не вдалося: під завісу зустрічі "Ювентус" заробив другий пенальті, і вдруге його успішно реалізував Кріштіану Роналду, 2:2.

Крім забитого м'яча, в активі Маліновського за 26 хвилин на полі - 21 дотик до м'яча, 10 точних передач (100%), 3 удари по воротах, з яких 1 у площину, 1 перехоплення. Дії українця портал WhoScored оцінив у 7,7 бала, що є найвищим показником серед партнерів по команді.

Після 32 турів "Аталанта" лишається на третьому рядку Серії А з 67-ма очами. Очолює таблицю "Ювентус" (76 очок), другий - "Лаціо" (68).

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start