У Львові прощаються із двома військовослужбовцями

У Львові прощаються із двома військовослужбовцями

У Львові прощаються із двома військовослужбовцями
Фото Романа Балука

У Львові 19 травня прощаються із військовослужбовцями Олегом Зубрицьким та Олегом Пелехатим. Чоловіки загинули на війні з Росією. Поховають захисників на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону розпочався об 11 годині у Гарнізонному храмі. За пів години, об 11:30, відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

У Львові прощаються із двома захисниками
Військовослужбовець Олег Зубрицький. Фото: Львівська міська рада

Олег Зубрицький народився у Львові. Закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю. За власним бажанням підписав контракт із Збройними силами України. Від початку повномасштабного вторгнення захищав Україну на східному та південному напрямках у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Олег Зубрицький загинув 16 травня 2023 року. Йому було 34 роки.

"Був надзвичайно чесною, порядною та доброю людиною. Прагнув захищати державу від ворога", — розповіли у Львівській міськраді.

У чоловіка залишились мама, бабуся, кохана дівчина та двоє дітей.

У Львові прощаються із захисниками України
Військовослужбовець Олег Пелехатий. Фото: Львівська міська рада

Олег Пелехатий народився у Львові. Протягом життя займався національно-патріотичною діяльністю. Із 1987 року активно протистояв ідеології СРСР, створював національно-патріотичні організації, допомагав у становленні Народного руху України. Також займався видавництвом підпільної літератури у країнах Прибалтики, долучався до захисту, легалізації та виходу з підпілля представників УГКЦ. Був членом ОУН(б) на псевдо "Тихий", одним із співзасновників Спілки незалежної української молоді.

"Був відповідальним за підтримку безпеки учасників Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції Гідності. Був членом кількох політичних партій, керівником Львівського обласного координаційного центру допомоги фронту та Громадської організації "Соціальний захист населення і учасників АТО", — повідомили у Львівській міськраді.

У мирний час працював керівником Навчально-спортивного студентського комплексу "Політехнік".

Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до територіальної оборони. Воював проти російських військових у складі 103 окремої бригади ТрО Збройних Сил України.

Олег Пелехатий загинув 17 травня 2023 року. Йому було 60 років. У чоловіка залишилися дружина, син, дві сестри та племінники.

Вибір редакції

На початок