Британська розвідка прокоментувала інцидент із потягом, що зійшов із рейок під Сімферополем

Британська розвідка прокоментувала інцидент із потягом, що зійшов із рейок під Сімферополем

Потяг зійшов з рейок у Криму
Потяг зійшов з рейок у Криму. Фото: Telegram/ Крым 24

Інцидент із потягом, який зійшов із рейок під Сімферополем в окупованому Криму 18 травня, призведе до перебоїв із поставками крилатих ракет до Чорноморського флоту РФ. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

18 травня під Сімферополем поїзд зійшов з рейок, заблокувавши єдину залізничну колію до порту Севастополь, де базується Чорноморський флот РФ, нагадали британські розвідники. Керівництво залізниці заявило, що це сталося через “втручання сторонніх осіб”.

“Росія швидко відремонтує лінію, але цей інцидент порушить постачання матеріалів і, можливо, також озброєнь, таких як крилаті ракети "Калібр", до ЧФ”, — йдеться у звіті британської розвідки.

За даними британських розвідників, будь-який саботаж у цій чутливій сфері ще більше посилить стурбованість Кремля щодо його здатності захистити іншу ключову інфраструктуру в Криму.

“Півострів зберігає життєво важливу психологічну та матеріально-технічну роль у сприянні війни Росії в Україні”, — наголошують британські розвідники.

18 травня у Сімферопольському районі окупованого Криму стався вибух на залізниці о 8:20 ранку. Внаслідок вибуху з рейок зійшли 5 вагонів із зерном. Після цього окупанти зупинили рух електропоїздів на перегоні Сімферополь – Севастополь.

Вибір редакції

На початок