У Кропивницькому створили квіткову клумбу у вигляді герба України

У Кропивницькому створили квіткову клумбу у вигляді герба України

У Кропивницькому створили квіткову клумбу у вигляді герба України
Соборна площа. Кропивницький. фото: Альони Ворони

На Соборній площі у Кропивницькому створили квіткову клумбу у вигляді герба України. Працівники підприємства “Благоустрій” висадили понад сім тисяч квіток колеуса, альтернантери та морської цинерарії, розповіла Суспільному головна агрономка підприємства Альона Ворона.

Клумба біля пам'ятника "Ангелу-охоронцю" України на Соборній площі буде однакова з усіх трьох сторін. Висадили колеус бородовий та голод, альтернантеру і сизу морську цинерарію, сказала агрономка. "Вирішила зробити квітник у вигляді тризуба. Я намалювала, а дівчата посадили. Такої клумби в нашому місті не було. Всі ескізи клумб придумую сама. Ідеї приходять в голову за день до посадки".

Квіти для клумб підбирають за періодом квітнення, пояснила Альона Ворона. Наприклад, колеус ціниться своїм яскравим, строкатим листям. На клумбах міста його висаджують третій рік. "Раніше ми не використовували таку квітку. Вона посухостійка, після посадки хворіє, але ми її підживлюємо добре, і якщо вона прижилась — буде стояти до перших морозів не міняючи колір у такій же квітковій гамі".

Ці квіти прикрашатимуть клумби до перших морозів.

Чекаємо на перемогу і готуємо квітники. У Кропивницькому створили квіткову патріотичну клумбу у вигляді герба України
Клумба на Соборній площі. фото: Альони Ворони

Цього року працівники "Благоустрою" виростили понад 50 тисяч розсади квітів. На закупівлю насіння витратили 30 тисяч гривень. Агрономка говорить, чекають на перемогу і готують квітники.

Вибір редакції

На початок