Правила при пожежі і виявленні вибухівки: у школах Київщини діють 42 "Класи безпеки"

Правила при пожежі і виявленні вибухівки: у школах Київщини діють 42 "Класи безпеки"

Правила при пожежі і виявленні вибухівки: у школах Київщини діють 42 "Класи безпеки"
Фото: КОВА/Telegram

В освітніх закладах Київщини працюють 42 "Класи безпеки". 20 із них відкрили у березні-травні 2023 року. Класи мають обладнання та матеріали для навчання дітей правилам безпеки в ігровій формі.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація у Telegram.

Зокрема, 12 травня "Клас безпеки" відкрили в Київському обласному ліцеї. На першому занятті фахівці ДСНС ознайомили учнів із правилами пожежної безпеки.

Крім того, школярам показали вибухонебезпечні предмети в реальній величині, щоб діти навчилися їх розпізнавати. Поліцейські розповіли про правила поводження у разі виявлення підозрілого предмета.

11 травня "Клас безпеки" з’явився в Дослідницькій гімназії Білоцерківського району.

За даними КОВА, нині найбільша кількість таких класів діють у Білоцерківському та Обухівському районах — 15 і 10 відповідно.

Що відомо про створення "Класів безпеки" у школах Києва та області

Перший "Клас безпеки" відкрили 6 вересня у Києві, на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням математики № 17. Заняття відбуватимуться за розкладом, проводитимуть їх педагоги школи і рятувальники ДСНС.

"Класи безпеки" створили у всіх районах Київської області. Рятувальники показали відео відкриття і першого уроку у "Класі безпеки" на Київщині.

У школі Узина на Київщині відкрили два "Класи безпеки", один з яких інклюзивний. А в одній зі шкіл Вишневого у Бучанському районі "Клас безпеки" облаштували в укритті.

"Клас безпеки" — це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Вибір редакції

На початок