Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ наближається до 30 осіб, — хмельницький міський голова Симчишин

Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ наближається до 30 осіб, — хмельницький міський голова Симчишин

Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ наближається до 30 осіб, — хмельницький міський голова Симчишин
Фото: Суспільне Хмельницький.

Кількість постраждалих внаслідок атаки РФ на Хмельниччині наближається до 30 людей. Однак загрози їхньому життю немає.

Про це розповів Хмельницький міський голова Олександр Симчишин в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"Ступінь поранень невеликий, переважно різані рани від уламків скла та ударні від падіння дверей, стель та іншого. Життю людей нічого не загрожує. 21 людина звернулася до травматологічного центру Хмельницької міської лікарні, з них двоє ушпиталили. Інші люди зверталися до інших медичних закладів", — повідомив Симчишин.

Стан двох ушпиталених до Хмельницької міської лікарні, як повідомив у коментарі Суспільному директор медзакладу Валерій Гарбузюк, середньої ступені важкості, ближче до легкого.

"В обох пошкодження коліна. Коли вони тікали, вони їх пошкодили, це не від безпосередньо вибухової хвилі. Поки пару днів за ними буде встановлено медичний нагляд для того, щоб побачити наступну тактику лікування. Зараз ми ще не можемо сказати однозначно, чи потребуватимуть вони оперативного втручання", — каже Гарбузюк.

Ушпиталені, зі слів директора Хмельницької міської лікарні, — це середнього віку чоловік і жінка.

Що відомо про вибухи у Хмельницькому 13 травня

  • У Хмельницькому вночі 13 травня, під час оголошеної о 03:06 годині повітряної тривоги, пролунала серія вибухів. В Хмельницькій ОВА о 07:30 годині повідомили про влучання по критичній інфраструктурі, яка за межами населених пунктів.
  • За інформацією кореспондентів Суспільного, у західних районах Хмельницького та прилеглих селах у будинках повилітали вікна.
  • Внаслідок обстрілів Хмельниччини частина потягів тимчасово прямуватиме об'їзним шляхом. Очікується затримка щонайменше п'яти потягів, які курсують через Хмельниччину.
  • Станом на 12:30 годину 13 травня на Хмельниччині 21 людина звернулася за медичною допомогою через отримані поранення та травми внаслідок ранішньої атаки РФ. Двоє людей госпіталізовано, іншим надано медичну допомогу та переведено на амбулаторне лікування.

Вибір редакції

На початок