На Хмельниччині уже 21 людина звернулася за медичною допомогою через атаку РФ. Двоє з них госпіталізовано

На Хмельниччині уже 21 людина звернулася за медичною допомогою через атаку РФ. Двоє з них госпіталізовано

На Хмельниччині уже 21 людина звернулася за медичною допомогою через атаку РФ. Двоє з них госпіталізовано
Фото: Суспільне Хмельницький.

Станом на 12:30 годину 13 травня на Хмельниччині 21 людина звернулася за медичною допомогою через отримані поранення та травми внаслідок ранішньої атаки РФ. Двоє людей госпіталізовано, іншим надано медичну допомогу та переведено на амбулаторне лікування.

Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

За його словами, 13 травня ворог вчергове атакував Хмельниччину ударним дроном, влучивши в один із об‘єктів критичної інфраструктури області, який розташований поза межами населених пунктів.

"В населених пунктах, які знаходяться поблизу від епіцентру удару, потужними вибуховими хвилями завдано пошкоджень цивільним об‘єктам: вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи. Зокрема, пошкоджено навчальні, медичні та культурні заклади, адміністративні будівлі, промислові об’єкти, багатоповерхові та індивідуальні житлові будинки", — йдеться у повідомленні Сергія Тюріна.

За його словами, на місці атаки працюють спецслужби, проводиться оцінка нанесених збитків та відбувається попередня підготовка для відновлення пошкодженого майна.

Що відомо про вибухи у Хмельницькому 13 травня

  • У Хмельницькому вночі 13 травня, під час оголошеної о 03:06 годині повітряної тривоги, пролунала серія вибухів. В Хмельницькій ОВА о 07:30 годині повідомили про влучання по критичній інфраструктурі, яка за межами населених пунктів.
  • За інформацією кореспондентів Суспільного, у західних районах Хмельницького та прилеглих селах у будинках повилітали вікна.
  • Внаслідок обстрілів Хмельниччини частина потягів тимчасово прямуватиме об'їзним шляхом. Очікується затримка щонайменше п'яти потягів, які курсують через Хмельниччину.
  • Станом на 10:00 годину у Хмельницькій громаді одинадцять людей звернулися за медичною допомогою через отримані внаслідок атаки РФ поранення. Одна людина госпіталізована, десять, після огляду лікарів, відправлені на амбулаторне лікування.

Вибір редакції

На початок