На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини

На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини

На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини
Колаж: Суспільне Кропивницький

11 травня Суспільному стало відомо про загибель п'ятьох бійців з громад Кропивницького району, двох – з громад Голованівського району і по одному з громад Олександрійського і Новоукраїнського районів Кіровоградської області. За інформацією керівників громад з одним з них попрощалися 9 травня, з трьома – 10 травня, 11 травня прощатимуться з рештою, п'ятьма, загиблими.

9 травня у місті Світловодськ Олександрійського району попрощалися з 58-річним майором 57-го батальйону Володимиром Кожедубом. Це інформація від голови громади Андрія Маліцького. Народився боєць 5 березня 1965 року у Світловодську, закінчив місцеву школу №3, працював на місцевому підприємстві. Брав участь в антитерористичній операції, 27 червня 2015 року нагороджений орденом "За мужність" III ступеня. Володимира Кожедуба мобілізували 25 лютого 2022 року. Загинув 5 травня. У нього залишились дружина і двоє синів.

втрати Кіровоградщини 10 травня
Володимир Кожедуб. Фото: Facebook Андрія Маліцького

10 травня у селище Побузьке Голованівського району попрощалися з 36-річним старшим солдатом Віталієм Романченком. За інформацією голови громади В'ячеслава Купренюка, боєць народився 8 лютого 1987 року в Побузькому, 2002-го закінчив місцеву школу, з квітня 2007-го працював на Побузькому феронікелевому комбінаті. 2З лютого 2023 року його мобілізували. Загинув Віталій Романченко 3 травня поблизу селища Хромове Бахмутського району на Донеччині внаслідок артилерійських боїв. 10 травня в громаді оголосили Днем жалоби.

втрати Кіровоградщини 10 травня
Віталій Романченко. Фото: Facebook Побузької селищної ради

10 травня у селі Новороманівка Суботцівської громади Кропивницького району попрощалися з Миколою Сідоровим, 1992 року народження. Це інформація від першої заступниці Суботцівського сільського голови Анни Блохіної.

втрати Кіровоградщини 10 травня
Микола Сідоров. Фото: Facebook Анни Блохіної

10 травня у місті Долинська Кропивницького району попрощалися з Анатолієм Бардацьким. За інформацією голови громади Євгенія Звіздовського, боєць загинув 4 травня.

втрати Кіровоградщини 10 травня
Анатолій Бардацький. Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

Голова Підвисоцької громади Голованівського району Віктор Лозінський написав про загибель на війні з РФ 28-річного Андрія Музики. Боєць народився 5 вересня 1994 року у селі Підвисоке. Був солдатом 28-ї бригади, загинув 5 травня під час виконання бойового завдання біля села Озарянівка Бахмутського району на Донеччині. У загиблого залишились батьки. Прощатимуться з бійцем 11 травня у Підвисокому.

втрати Кіровоградщини 10 травня
Андрій Музика. Фото: Facebook Віктора Лозінського

11 травня у селі Інгуло-Кам’янка Новгородківської громади Кропивницького району прощатимуться з Віталієм Карасем, 1981 року народження. Про це написав голова Долинської громади, де проживав боєць, Євгеній Звіздовський. За його інформацією, Віталій Карась загинув 6 травня під час артилерійського обстрілу поблизу міста Бахмут на Донеччині.

На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини
Віталій Карась. Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

За інформацією Євгенія Звіздовського, у селі Червоне Озеро Долинської громади 11 травня прощатимуться із загиблим 24 січня Анатолієм Шолькою.

На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини
Анатолій Шолька. Фото: Facebook Євгенія Звіздовського

11 травня у селі Зелене Компаніївської громади Кропивницького району прощатимуться із 32-річним солдатом Андрієм Пенчуком. За інформацією голови громади Олександра Маслюкова, бійця мобілізували 15 вересня 2022 року.

На війні з РФ загинули дев'ятеро бійців з Кіровоградщини
Андрій Пенчук. Фото: Facebook Компаніївської громади

11 травня у селищі Добровеличківка Новоукраїнського району прощатимуться з бойовим медиком механізованого взводу Олегом Кононенком, 1978 року народження. Солдат, за інформацією селищного голови Володимира Осієвського, загинув 27 квітня 2023 біля міста Часів Яр Бахмутського району внаслідок артилерійського обстрілу.

Вибір редакції

На початок