Слухали в авто Лєпса: що відомо про конфлікт у центрі Львова

Слухали в авто Лєпса: що відомо про конфлікт у центрі Львова

Слухали в авто Лєпса: що відомо про конфлікт у центрі Львова
Фото: Романа Гурського

У центрі Львова стався конфлікт між перехожим та трьома хлопцями, які слухали у авто музику виконавця Лєпса, який підтримує збройну агресію Росії проти України. Про конфлікт на своїй сторінці у Facebook написав львівський журналіст Роман Гурський.

Інцидент трапився напередодні, 7 травня, приблизно о 18:30 біля пам'ятника Адаму Міцкевичу. На паркінг заїхав чорний "Рейндж Ровер", з якого гучно лунала музика російського виконавця. Перехожий вирішив зробити зауваження та записав все на відео.

"Пасажир скрутив те позорисько, яке звучало, і намагався прислухатись до того, що я говорю. Коли він розчув моє питання "Чи нормально вам слухати російську музику?", то відразу спробував вибити мені з рук телефон, збив з мене кашкет, а потім намагався вдарити в обличчя. Я ухилився, тому він просто мене "черкнув", — написав про випадок Роман Гурський.

Після цього, за його словами, чоловіки з машини йому погрожували.

"Я пішов до патрульної поліції, яка стояла неподалік, а коли повернувся з поліцейським, то ці хлопці встигли перепаркувати авто на сусіднє місце і пішки втекти вулицями Львова", — додав Роман Гурський.

Також Роман Гурський додав, що сьогодні, 8 травня, він написав заяву в поліцію.

"Як мені пояснили, це лише дрібне хуліганство і максимум — це адміністративна відповідальність. Тому прошу мені допомогти у пошуку цих "добродіїв", — додав він.

Ввечері Telegram-канали опублікували вибачення одного з пасажирів. Як повідомив Суспільному Роман Гурський, хлопців затримала поліція.

Суспільне звернулось до правоохоронців за коментарем, наразі очікуємо на відповідь.

Вибір редакції

На початок