У Бучанській громаді перевезення між селами здійснюватимуть німецькі автобуси

У Бучанській громаді перевезення між селами здійснюватимуть німецькі автобуси

У Бучанській громаді перевезення між селами здійснюватимуть німецькі автобуси
Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучі Київської області новостворене комунальне підприємство "Бучатранссервіс" почало здійснювати місцеві перевезення. 8 травня на маршрути у тестовому режимі вийшли подаровані місту німецькі автобуси.

Бучанська міська рада оприлюднила розклад руху автобусів у своєму Telegram. Загалом розроблено 4 маршрути між населеними пунктами громади: Бучею, Ворзелем, селами Блиставиця, Синяк, Бабинці, Здвижівка, Раківка, Гаврилівка, Луб'янка.

Перші 90 днів триватиме тестування пасажиропотоку, тож мешканці можуть висловити побажання та зауваження до комунального перевізника за телефоном диспетчерської служби: +38 (096) 322 14 32.

Що відомо про громадський транспорт Бучі

У квітні стало відомо, що комунальне підприємство "Бучатранссервіс" отримало ліцензію на пасажирські перевезення. У міській раді поінформували, що проєкт місцевих перевезень впроваджували з осені минулого року.

На першому етапі комунальний транспорт курсуватиме у межах Бучанської громади.

На маршрути вийшли автобуси, які Буча минулоріч отримала як допомогу від німецьких партнерів. Зокрема, муніципалітет німецького міста Дрезден у червні 2022 року подарував Бучі три пасажирські міські автобуси.

У жовтні 2022 року місто-побратим Бергіш Гладбах подарувало Бучі 11 автобусів, два з яких громада вирішила передати на потреби ЗСУ.

Вибір редакції

На початок