Федоров: Вісім ударних рот БПЛА готові до бою

Федоров: Вісім ударних рот БПЛА готові до бою

Безпілотники Армії дронів
. Безпілотники "Армії дронів". Фото: Telegram/Михайло Федоров

Мінцифра спільно з партнерами забезпечили необхідним обладнанням вісім нових ударних рот безпілотних літальних апартів. Безпілотники для "Армії дронів" придбали у межах платформи президента Володимира Зеленського UNITED24 та за кошти державного бюджету.

Про це у Telegram повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Вісім нових ударних рот БПЛА готові до бою – передали їм пікапи, ударні коптери та FPV-дрониКвадрокоптери з режимом FPV (First Person View) дають оператору можливість спостерігати за польотом від першої особи. Важливо, що всі дрони українського виробництва. Продовжуємо прибирати блокери для розвитку українських компаній. Буде ще багато змін. Щоб в Україні щомісяця виробляли тисячі дронів, які просто зараз потрібні Силам оборони", — йдеться в дописі Михайла Федорова.

Міністр зазначив, що створення ударних рот – це безпрецедентний і своєчасний крок. Адже три ударні роти, які укомплектовані кілька місяців тому, вже мають успішні результати на фронті.

"Вдячний Генштабу, Міноборони та Держспецзв’язку за інноваційний підхід в ухваленні рішень. Три ударні роти, які ми запустили кілька місяців тому, вже мають успішні результати на фронті", — написав Федоров.

Він додав, що в пріоритеті — забезпечення інших підрозділів ЗСУ технологіями.

"Армія дронів" — проект Міноборони, Мінцифри, Генштабу ЗСУ, Держспецзв'язку та UNITED24. Цей проект включає: систематичну купівлю дронів, ремонт та оперативну заміну, а ще курс навчання пілотів. UNITED24 стартував у липні 2022 року.

United24 — глобальна ініціатива з підтримки України, яка була запущена 5 травня 2022 року українською владою. Це фандрейзингова платформаЗавдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відбудова України..

На початок