На фронті загинули ще троє бійців з Волині

На фронті загинули ще троє бійців з Волині

У трьох волинських громадах 7 травня повідомили, що в боях з ворожими силами РФ загинули військовослужбовці В'ячеслав Хилюк, Анатолій Смітюх і Володимир Петрук.

Суспільне зібрало інформацію про полеглих волинських бійців.

В'ячеслав Хилюк

Під час бойових дій із військовим формуванням РФ на території Луганської області загинув 38-річний волинянин В'ячеслав Хилюк, – повідомили в Прилісненській громаді.

Військовослужбовець проживав у селі Прилісне Камінь-Каширського району. Чоловіка призвали на військову службу по мобілізації в лютому минулого року. У В'ячеслава Хилюка залишилися дружина Світлана та двоє синів, батьки та брати.

Тіло полеглого захисника привезуть у рідне село 8 травня. Про час та місце прощання з В'ячеславом Хилюком у громаді повідомлять згодом.

На Луганщині у боях із російськими військами загинули ще двоє бійців з Волині
Фото: Прилісненська громада

Анатолій Смітюх

У бою за Україну з ворожими окупаційними силами РФ поліг 51-річний військовий із Волині Анатолій Смітюх, – сповістили в Камінь-Каширській міській тергромаді.

Чоловік проживав у місті Камінь-Каширський. Загинув військовослужбовець 6 травня 2023 на території Луганської області.

Про час та місце прощання з бійцем у громаді повідомлять згодом.

На Луганщині у боях із російськими військами загинули ще двоє бійців з Волині
Фото: Камінь-Каширська міська громада

Володимир Петрук

В російсько-українській війни поліг захисник із Волині, 32-річний Володимир Петрук, – повідомили в Оваднівській сільській раді. Чоловік проживав у селі Галинівка Володимирського району.

Загинув військовослужбовець 2 травня 2023 року. У чоловіка залишилися дружина, мама та сестра. Тіло бійця у рідному селі зустріли 7 травня, прощатимуться із полеглим захисником у рідному селі 8 травня.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок