Держпродспоживслужба перевірила скаргу на роботу кальянів на набережній у Києві

Держпродспоживслужба перевірила скаргу на роботу кальянів на набережній у Києві

Держпродспоживслужба перевірила скаргу на роботу кальянів на набережній у Києві
Фото: Держпродспоживслужба/Telegram

Фахівці Держпродспоживслужби у Києві перевірили діяльність кальянних на набережній Дніпра в районі Поштової площі.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Telegram.

Як зазначається у дописі, до Головного управління Держпродспоживслужби в Києві надійшла скарга щодо кальянів сумнівного походження та якості.

Громадянин поскаржився, що на набережній на Поштовій площі працюють нелегальні ятки з кальянами, де, за його словами, використовується тютюн невідомого походження. Чоловік також повідомив, що бачив, як працівник однієї з таких точок промивав колби для кальяну водою з Дніпра.

"За результатами моніторингової перевірки Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві разом з представниками Нацполіції та Департаменту міського благоустрою призупинили діяльність цих яток та вилучили пуфи. Суб'єкта господарювання не встановлено", — зазначили у Держпродспоживслужбі.

Що відомо про заборону на куріння кальянів в Україні

11 липня 2022 року почали діяти нові норми антитютюнового законодавства. До сигарет прирівняли засоби для нагрівання тютюну та електронні цигарки. Додатково визначити, де не можна курити, мають право органи місцевого самоврядування.

За порушення поліцейські виноситимуть попередження. Якщо порушення відбуватиметься вдруге, курця штрафуватимуть. За куріння у громадському місці доведеться заплатити від 51 до 170 гривень. За повторне порушення протягом року – від 170 до 340 грн.

Також мають штрафувати заклади за розміщення попільничок, кальяну чи за дозвіл на куріння.

Вибір редакції

На початок