Голова МЗС Бахрейну відвідав Київщину

Голова МЗС Бахрейну відвідав Київщину

Голова МЗС Бахрейну відвідав Київщину
Фото: КОВА

Міністр закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіф бін Рашид Аз-Заян відвідав деокуповані міста Київської області. Про це повідомляє КОВА.

Зокрема, голові МЗС Бахрейну показали зруйнований аеропорт "Антонов" у Гостомелі, руїни Романівського моста, "кладовище" цивільних автівок, зруйновані будинки в Ірпені.

За словами голови КОВА, в адміністрації ставлять за мету відбудувати зруйноване через російську військову агресію краще, ніж було.

"Уже реалізовуємо чимало комплексних проєктів як власними силами, так і за підтримки міжнародних партнерів. Робимо все, щоб Київщина очолила рейтинг інвестиційно привабливих регіонів", – зазначив Руслан Кравченко.

Також він подякував міністру за підтримку українського народу та гуманітарну допомогу, яку наша держава отримала від Бахрейну.

Що відомо про візит голови МЗС Бахрейну до України

Президент Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Королівства Бахрейн Абдуллатіфом бін Рашидом Аз-Заяні, який 5 травня прибув до Києва. Це перший візит очільника зовнішньополітичного відомства Бахрейну в Україну з часу встановлення дипломатичних відносин між країнами у липні 1992 року.

Вибір редакції

На початок