Київське "Динамо" стало володарем Кубка України з футболу

Київське "Динамо" стало володарем Кубка України з футболу Суспільне Полтава

У фіналі Кубка України київське "Динамо" перемогло полтавську "Ворсклу" з рахунком 8:7 в реультаті серії пенальті.

У Харкові на стадіоні "Металіст" завершився фінал Кубка України з футболу. Змагалися київське "Динамо" та полтавська "Ворскла".

"Ворскла" відкрила рахунок на 11-й хвилині гри. Руслан Степанюк після розіграшу кутового забив м'яч у ворота Бущана. На 27-й хвилині київське "Динамо" зрівняло рахунок – Беньямін Вербич забив гол у ворота "Ворскли".

Матч "Ворскла" – "Динамо"Суспільне Полтава

Матч "Ворскла" – "Динамо"

Рахунок 1:1 тримався до 90-ї хвилини. Після додаткових 30 хвилин рахунок між "Динамо" і "Ворсклою" становив так само 1:1.

Після того було оголошено серію пенальті. У результаті перемогло "Динамо". Переможний м'яч забив Артем Шабанов. Рахунок: 8:7.

• На рахунку "біло-синіх" це 12-та перемога в турнірі. Востаннє кияни ставали володарем Кубка України в 2015 році.
  • Про історію протистоянь "Ворскли" та "Динамо" можна почитати тут.
  • Нагадаємо, в сезоні 2008/2009 полтавці ставали переможцями Кубка України.