На війні з РФ загинули бійці з восьми громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з восьми громад Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з восьми громад Кіровоградщини
Прощання з Василем Матченком. Світловодськ. . Фото: Facebook Світловодської громади

На війні з Росією загинули бійці з восьми громад Кіровоградської області. Це — Марк Ніколаєв та Роман Чернега зі Знам'янської громади, Василь Матченко зі Світловодської, Андрій Котинкар з Олександрійської, Петро Добринь з Олександрівської, Михайло Углов з Кропивницької, Олександр Лапа з Рівнянської, Сергій Карбівничий та Андрій Балан з Маловиськівської, Богдан Похович з Долинської громад.

Радник Знам’янського міського голови Володимир Мухуров повідомив про загибель двох жителів громади Марка Ніколаєва та Романа Чернеги.

Марк Ніколаєв народився 27 червня 1995 року у селищі Долинська. У 2011 році закінчив Знам’янську школу №-2. Працював на посаді слюсаря з ремонту рухомого складу. Військову службу розпочав 23 серпня 2022 року на посаді гранатометника аеромобільного відділення аеромобільного взводу. Загинув 9 січня поблизу населеного пункту Соледар Бахмутського району Донецької області. Попрощалися з бійцем 2 травня у Знам'янці на площі Героїв Майдану.

Роман Чернега народився 1 січня 1980 року у селі Березянка Ружинського району Житомирської області. Працював машиністом електровоза. Під час мобілізації був призваний до лав ЗСУ. Загинув 29 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Сухий Ставок Херсонської області. Прощалися з захисником 3 травня у селищі Знам'янка Друга.

ваимпвчмч
Марк Ніколаєв (ліворуч) та Роман Чернега(праворуч). Фото: Facebook Знам'янської громади

Василь Матченко 1974 року народження зі Світловодська загинув 28 квітня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Висунськ Миколаївської області. Він був водієм інженерно-саперного відділення. Це інформація від голови Світловодської громади Андрія Маліцького.

Військовий служив водієм інженерно-саперного відділення, був мобілізований на службу 24 листопада. Попрощалися з бійцем 2 травня.

ваимпвчмч
Василь Матченко. Фото: Facebook Світловодської громади

35-річний житель села Головківка Олександрійської громади Андрій Котинкар загинув від поранень, несумісних із життям 23 квітня у Бахмутському районі Донецької області. Про це повідомив голова Олександрійської громади Сергій Кузьменко. Прощатимуться із загиблим 4 травня в селі Головківка. У бійця залишились мати, дружина і донька.

ваимпвчмч
Андрій Котинкар. Фото: Facebook Сергія Кузьменка

2 травня в Олександрівській громаді попрощалися з Петром Добринем, розповів селищний голова Олександр Беспечний. Петро Добринь народився 1964 року, житель міста Курахове Покровського району Донецької області, учасник АТО. Помер у військовій частині 23 квітня.

ваимпвчмч
Прощання з Петром Добринь. Фото: Facebook Олександрівська громада

40-річний санітарний інструктор Михайло Углов з Кропивницького загинув 14 квітня під Бахмутом Донецької області. Про це повідомив керівник пресслужби міськради Сергій Якунін. Попрощалися з бійцем 2 травня на Далекоcхідному кладовищі.

ваимпвчмч
Михайло Углов. Фото: Кропивницької міської ради

24 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі міста Бахмут Донецької області отримав вогнепальне поранення, несумісне з життям житель села Трудолюбівка Олександр Лапа. Про це повідомили у Рівнянській сільській раді. Поховали захисника 3 травня.

У Маловисківській громаді повідомили про загибель двох захисників Сергія Карбівничого та Андрія Балана.

Сергій Карбівничий народився 1977, житель села Лозуватки. Загинув 14 квітня в районі села Богданівка Донецької області.

Андрій Балан 2002 року народження, уродженець села Олександрівка. Був призваний на військову службу за контрактом у квітні 2021 року. Служив механіком експлуатаційного відділення експлуатаційного взводу. Загинув 23 квітня у районі села Новокалинове Очеретинської селищної громади Покровського району Донецької області. Про дату прощання з бійцями повідомлять додатково.

ваимпвчмч
Сергій Карбівничий(ліворуч) та Андрій Балан(праворуч). Фото: Маловисківської громади

Житель села Новогригорівка Перша Долинської громади Богдан Похович 2000 року народження загинув 29 квітня. Служив за контрактом з 2020 року, після загибелі свого батька. Це інформація від жительки громади Яни Насенник.

ваимпвчмч
Богдан Похович. Фото: Facebook Яни Насенник.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок