В Україні запустили "єЧергу" на 16 пунктах пропуску — Шмигаль

В Україні запустили "єЧергу" на 16 пунктах пропуску — Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль
. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду. Фото: пресслужба КМУ

Кабмін запускає на шістнадцятьох пунктах пропуску в західному напрямку електронну систему перетину кордону "єЧерга". Наприкінці минулого року система була успішно протестована на двох пунктах пропуску.

Про це сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 2 травня.

За його словами, після реєстрації через застосунок "єЧерга" користувач отримає повідомлення про свій статус у черзі, її просування і час заїзду до пункту пропуску.

Очільник уряду озвучив переваги електронної черги як для пересічних українців, так і для бізнесу.

"Переваги "єЧерги" для українців: простий алгоритм дій, мінімум зусиль з боку користувача, колосальна економія часу. Переваги для бізнесу: зменшення збитків через простій, оптимізація бізнес-процесів, прозорість та однакові правила для всіх", — наголосив Шмигаль і висловив впевненість в тому, що "єЧерга" стане універсальною системою для всіх видів транспорту.

"З наступного тижня нею зможуть користуватися водії вантажівок, з липня – водії автобусів, з серпня – власники легкових авто. Наша мета – зробити перетин кордону максимально швидким та зручним", — сказав Денис Шмигаль.

З 12 грудня 2022 року на міжнародному пункті пропуску "Ягодин" – "Дорогуськ" запрацювала електронна черга перетину українсько-польського кордону, яка діятиме лише для вантажних автомобілів.

Читайте також

Кабмін відкриває спецрахунок для гуманітарного розмінування — Шмигаль

Українським військовим спростили виїзд на лікування за кордон

Повернення виплат у 30 тисяч гривень для військових може призвести до дефіциту бюджету — представник МВФ

На початок