За півтора мільйона гривень ремонтують міст у Хмельницькому

За півтора мільйона гривень ремонтують міст у Хмельницькому

За півтора мільйона гривень ремонтують міст у Хмельницькому
Фото: Суспільне Хмельницький

У середмісті Хмельницького, на вулиці Грушевського розпочали ремонт мосту. Про це Суспільному Хмельницький розповів директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок. За його словами, на ремонт з бюджету Хмельницького взяли півтора мільйона гривень.

На мосту наносять тимчасову жовту розмітку та встановлюють нові дорожні знаки, говорить машиніст маркувальної машини Денис Довбеус. За його словами, рух через міст обмежать, залишивши для водіїв дві з чотирьох смуг. Тоді приступлять до ремонтних робіт.

"Сьогодні, другого травня, машини можуть їхати правою смугою, оскільки на іншій проводиться реконструкція. Організуємо реверсний рух: ліво-право", — сказав Денис.

На мосту нанесли тимчасову жовту розмітку.
На мосту нанесли тимчасову жовту розмітку. Фото: Суспільне Хмельницький

Водії діляться думками про початок ремонтних робіт на мосту:

"Я до ремонтів взагалі ставлюся позитивно. Це ускладнить рух однозначно, але це правильно, що ремонтують. Зате потім буде проїзд нормальний", — говорить водій Олександр.

"Завжди добре, коли дороги роблять. Якщо не робити ремонтні роботи, машини будуть ламатися, тимчасові незручності на період ремонтних робіт це краще, аніж погане дорожнє покриття", — каже водій Альфред.

"Проблеми викликає, звісно, але, як вже є. Відремонтують — добре. Роботи краще б робили вночі, а не вдень, коли транспорту багато", — сказав водій Артем.

Ремонтуватимуть міст декілька місяців.
Ремонтуватимуть міст декілька місяців. Фото: Суспільне Хмельницький

Ремонтні роботи розпочнуть із заміни деформаційних швів, каже інженер фірми-підрядника Олег Когут. До ремонту мосту планують залучити до 80 робітників.

"Деформаційні шви треба міняти — вони в поганому стані. Також буде замінено асфальтобетон. Буде розбиратись, фактично, бар’єрне огородження, робитимемо заміну бортового каменю. Впродовж місяця-півтора рух автівок буде по одній смузі", — розповів інженер Олег Когут.

Ремонт моста на вулиці Грушевського вартуватиме півтора мільйона гривень.
Ремонт моста на вулиці Грушевського вартуватиме півтора мільйона гривень. Фото: Суспільне Хмельницький

На ремонт моста на вулиці Грушевського з міського бюджету взяли півтора мільйона гривень, каже Василь Новачок.

"На вулиці Грушевського — один з найновіших, мабуть, найновіший міст у Хмельницькому. Але, в той час, коли його майже 20 років тому будували, технологія деформаційних швів була досить таки старою. Самі деформаційні шви являють собою металеві пластини, які з часом, під час перепаду температур, збільшується-зменшується. І відтак відбувається постійне руйнування асфальтобетонного покриття. Відбувається затікання в самі опорні конструкції мосту і вони з часом будуть руйнуватися", — говорить директор департаменту інфраструктури міста.

За словами Василя Новачка, після закінчення робіт на мосту на Грушевського, розпочнуть ремонт мосту на Кам’янецькій. Він триватиме — рік.

Авторка: Наталя Сідова

Читайте також

  • Як на Хмельниччині реабілітують військових після бойових дій
  • У Хмельницькому показали озброєння й техніку спецпризначенців
  • Замість шкіл — ліцеї та гімназії. Що змінить освітянська реформа в Хмельницькій громаді

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок