СБУ проводить обшуки на шахті "Надія" у Львівській області: що відомо

СБУ проводить обшуки на шахті "Надія" у Львівській області: що відомо

Доповнено
СБУ проводить обшуки на шахті "Надія" у Львівській області: що відомо
Фото: Михайла Волинця

У вівторок, 2 травня, Служба безпеки України спільно з поліцією проводять обшуки на території шахти "Надія" у Львівській області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив керівник ГО "Дорожній контроль Захід" Олександр Клімов.

"Як мені відомо, саме зараз працівники СБУ спільно з Національною поліцією проводять обшуки на ПрАТ "Шахта "Надія". Джерела в правоохоронних органах повідомляють, що обшуки проводять в рамках кримінального провадження по розтраті державного майна", — написав Олександр Клімов.

Інформацію про те, що на території цієї шахти тривають слідчі дії підтвердила у коментарі Суспільному речниця СБУ у Львівській області Роксолана Яворська.

За її словами, поки тривають слідчі дії, оприлюднити деталі не можуть.

Факт слідчих дій підтвердив у телефонній розмові керівник Приватного акціонерного товариства "Шахти "Надія" Павло Мороз.

"Перевірка є, тривають слідчі дії. Це є таємниця слідства. Оскаржити я не можу цю ухвалу, тому ми сприяємо у проведенні дій, надаємо всю інформацію", — розповів директор шахти Павло Мороз.

Як повідомило напередодні "Ехо Червонограда", 1 травня, мешканці Соснівки вийшли на площу, аби висловити незгоду з ініціативою керівництва шахти "Надія". Ініціатива полягає у залученні до роботи підприємства людей, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Ініціативна група збирається відвідати і сесію Червоноградської міської ради, яка запланована на 4 травня.

Як повідомив y Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, староста Соснівки Ірина Харчук зазначає, що ініціатива залучати засуджених до роботи на шахті не погоджена Міненергетики та Мінюстиції.

"Львівщина стривожена тим, що керівники вугледобувних підприємств на фоні мобілізації гірників готові залучати до роботи в шахтах осіб, які перебувають покарання, зокрема в Дрогобицькій виправній колонії №40. Принаймні про це свідчить викладений у мережу лист – звернення директора шахти "Надія" до начальника згаданої вище колонії", — написав Волинець.

Читайте також

На Львівщині знайшли підпільний склад із товарами з ознаками гуманітарної допомоги: триває слідство

Вибір редакції

На початок